printlogo


مرد ژاپنی خرس را شکست دادمرد 63 ساله ژاپنی درمبارزه‌ای عجیب، خرس وحشی را فراری داد. «آتسوشی ائوکی» که استاد کاراته است هنگام ماهیگیری با خرس سیاه روبه‌رو شد وچاره‌ای جز مبارزه ندید.وی به خبرنگاران گفت: در کوه‌های استان «گونما» درحالی با خرس عصبانی روبه‌رو شدم که حیوان وحشی روی پاهای عقبش ایستاده و سعی داشت مرا بکشد. اما درحالی که چاره‌ای جز مبارزه ندیدم با ضربات پیاپی سرانجام خرس را فراری دادم. مرد 63 ساله اظهارداشت: با واردکردن ضربه‌های کاری به پیشانی، خرس وحشی را وادار به عقب نشینی کردم.گفتنی است در این جدال مرد ژاپنی دچار جراحات جزئی شده و پس از فرار خرس خود را به بیمارستانی در منطقه رساند.

 قتل فجیع زن انگلیسی
در خانه
درپی کشف جسد زن 42 ساله‌ای در خانه‌اش واقع در منطقه «میدلزبورو» انگلیس، پلیس مرد73 ساله‌ای را به جرم قتل وی بازداشت کرد.به گفته پلیس، قربانی پس ازطلاق، با 3 فرزندش زندگی می‌کرد. همزمان با کشف جسد خونین این زن که درغیاب فرزندانش رخ داد، تحقیقات ویژه پلیسی برای افشای راز این جنایت هولناک آغاز شد.
سرانجام کارآگاهان در بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت موفق به شناسایی مرد73 ساله‌ای شدند که به بهانه‌ای نامعلوم وارد خانه این زن شده و پس از کشتن او متواری شده بود. هنوز انگیزه این جنایت فاش نشده است و بازجویی‌های پلیسی از مظنون شماره یک جنایت ادامه دارد.