printlogo


کلیک
ارسال ایمیل با پیامک  علی ماندگاری

اگر با ایمیل یا پست الکترونیکی زیاد سرو کار دارید و در برخی مواقع در مکانهایی قرار دارید که امکان دسترسی به ایمیل خود را ندارید میتوانید از سرویس email2sms استفاده کنید. سرویسی که به کمک آن میتوانید ایمیلهایتان را با پیامک ارسال کنید یا با پیامک ایمیلهایتان را دریافت کنید. این سرویس که به آدرس اینترنتی www. email2sms. ir در دسترس است به شما کمک میکند که بدون نیاز به اینترنت پستهای الکترونیکی خود را چک کنید. در واقع از آنجا که امروزه زندگی بسیاری از افراد با توجه به مشاغلشان به ایمیلها وابسته است و چک کردن ایمیل در هر نقطه امکانپذیر نیست، با استفاده از خدمات این سایت میتوانید ایمیلهای خود را از طریق پیامک (SMS) که اکثر نقاط کشور تحت پوشش آن است دریافت کنید یا از طریق ارسال پیامک میتوانید ایمیل ارسال کنید. امکان ایجاد فیلتر و دریافت فقط برخی از ایمیلها توسط پیامک با توجه به آدرس فرستنده ایمیل، سازگاری با پستهای الکترونیکی بدون نیاز به نصب برنامه خاص روی گوشی تلفنهمراه، بدون نیاز به در اختیار گذاشتن کلمه عبور ایمیلتان در سامانه و... از ویژگیهای اصلی این سرویس است.  گفتنی است برای استفاده از امکانات این سرویس باید در آن عضو شوید که این عضویت رایگان است اما برای دریافت خدمات آن باید هزینههای مشخصی پرداخت کنید. برای اینکه از میزان امکانات و کارایی email2sms مطلع شوید سایت این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا به صورت رایگان از نسخه آزمایشی email2sms استفاده کنند.


تاپ اپ
یادآوری تولدها

   ماهرخ چنگیز

گاهی مشغله کاری و به دنبال آن فراموشی باعث میشود اتفاقات مهم زندگی مانند سالگرد تولد اطرافیانمان را فراموش کنیم. البته در حال حاضر به کمک شبکههای اجتماعی نظیر فیسبوک کمتر کسی از تبریک تولد به دیگران غافل میماند. اما همه کاربران یک حساب کاربری در فیسبوک ندارند یا همیشه به فیس بوک خود سر نمیزنند تا از تاریخ تولد دوستان و اطرافیانشان باخبر شوند. در این بین میتوانید از اپلیکیشنهای مخصوص یادآوری تولد استفاده کنید. یکی از این اپها که بسیار نیز ساده طراحی شده Birthdays–Free است. بعد از نصب این اپ روی گوشی خود، حالا میتوانید تاریخ تولدهایی که برایتان مهم است را به این برنامه وارد کنید. این اپلیکیشن از طریق نوار اطلاعرسانی (Notification) یا یک سری ویجتهای خاص زمان تولدها را به شما یادآوری میکند. وقتی برنامه تولد شخصی را به شما یادآوری میکند اگر سرتان شلوغ است با استفاده از امکان خاصی که در این اپ دیده شده میتوانید  آن را برای یادآوری به زمان دیگری موکول کنید تا در وقتی مناسب پیام تبریک تولد را برای فرد مورد نظر بفرستید.
این اپ قابلیتهای سفارشیسازی زیادی در اختیار کاربرانش میگذارد. برای مثال میتواند با در اختیار گذاشتن تنظیمات خاص، زمان تاریخ تولد را زودتر به شما یادآوری کند تا علاوه بر تبریک فرصت پیدا کردن یک کادو خوب را نیز داشته باشید.این اپ در دونسخه رایگان و پولی در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است.