printlogo


دیگه چه خبر


محکومیت 2 متهم پرونده سفارت عربستان
وکیل ‌مدافع دو نفر دیگر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از ابلاغ حکم پرونده موکلانش خبر داد. محمد نریمانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از موکلانم به 6 ماه حبس محکوم شده و موکل دیگرم به 91 روز حبس تعلیقی محکوم شده است.
مدیر مسئول کیهان دادگاهی شد
مدیرمسئول روزنامه کیهان برای پاسخگویی به شکایات متعدد دستگاه‌های دولتی از جمله؛ ریاست‌ جمهوری، شورای عالی امنیت ملی، سازمان بهزیستی، وزیر دادگستری، وزارت ارشاد، میراث فرهنگی در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری در مقابل اتهامات وارده از خود دفاع کرد.
موافقت با درخواست استمهال هفت فعال اصلاح‌طلب
یکی از وکلای پرونده هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب از موافقت با درخواست استمهال موکلان خود و برگزاری جلسه دادگاه به زمان دیگر خبر داد. حجت کرمانی در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص دادگاه دیروز هفت فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آقایان محمدرضا خاتمی، محمد نعیمی‌پور، محسن صفایی فراهانی، حمیدرضا جلایی‌پور، حسین کاشفی، علی شکوری‌راد و خانم آذر منصوری به همراه وکلای خود یعنی بنده، امیر حسین‌آبادی و هوشنگ پوربابایی در جلسه دادگاه حاضر شدند و دادگاه بدون ورود و رسیدگی به پرونده با درخواست استمهال وکلا و موکلین موافقت کرد.
کریمی قدوسی: مذاکره درباره جیسون رضائیان  از موضع قدرت بود
جواد کریمی قدوسی از نمایندگان مخالف دولت در مجلس مذاکره ایران با امریکا بر سر زندانیان دو کشور را از سر قدرت خواند. به گزارش فارس، این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یکشنبه شب در نشست واکاوی نتیجه اعتماد به امریکا در برجام در جمع دانشجویان گفت: 20 نفر زندانی در امریکا داشتیم که زندانی‌ها را آزاد کردند و همچنین 17 نفر را که تحت تعقیب بودند منع تعقیب آنها صادر شد. پیش از انقلاب 200 میلیون دلار از امریکایی‌ها طلب داشتیم که یک روز قبل از آزادی جیسون رضائیان با سود آن و با هواپیما پول را به ایران آوردند و تحویل مأموران ما دادند و بانک سپه را از تحریم خارج کردند.تکذیب خرید رأی «۵ میلیون تومانی» نمایندگان
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبری مبنی بر خرید 5 میلیون تومانی رأی برخی نمایندگان، این اظهارات را دروغ محض خواند.به گزارش میزان، غلامرضا کاتب با بیان اینکه هیچ انسان عاقلی رأی خود را نمی‌فروشد، وجود زد و بند در مجلس فعلی و صرف هزینه‌های مالی برای تغییر رأی نمایندگان را بی‌پایه و اساس خواند و گفت: این حرف‌ها دروغ محض است و حتی یک درصد هم صحت ندارد و چنین چیزی امکان پذیر نیست.