بازگشت فتحعلیان بعداز سه سال دوری فرمان فتحعلیان بعد از فراز و فرودهای متعددی که به همراه گروهش «ایلیا» طی سال‌های اخیر پشت سر گذاشته بالاخره موفق به اجرای کنسرتی برای علاقه‌مندان به موسیقی می‌شود. او بعد از 3 سال دوری اجباری از اجرای کنسرت، قرار شده دوشنبه بیستم آذرماه، ساعت 21:30 میزبان علاقه‌مندان در سالن همایش‌های برج میلاد باشد.
این خواننده و آهنگساز که نزدیک به نوزده سال از آغاز فعالیت‌های موسیقایی‌اش می‌گذرد تأکید کرده که من نمی‌توانم به مخاطبانم و تمام افرادی که از چرخه موجود در موسیقی نان می‌خورند خیانت کنم، از همین رو آمده‌ام تا این مسیر را هر چند به سختی طی کنم.
«دیدار بیدار» عنوان کنسرتی است که او برگزار خواهد کرد، او در این اجرا منتخبی از خاطره‌انگیزترین قطعات گروه ایلیا از جمله «باباحیدر»، «ناجی»، «مقیم» و «صلح ابدی» را به علاقه‌مندان تقدیم می‌کند. فتحعلیان به جبران دوری ناخواسته‌اش تصمیم گرفته اتفاق ویژه‌ای را برای حاضران در این کنسرت رقم بزند و برای نخستین بار سی‌دی آلبوم «دیده بیدار» را عرضه کند. درگیری‌هایی از قبیل آماده‌سازی و انتشار آلبوم« دیده بیدار»، «ممنوعیت از فعالیت»،» بیماری شاهرخ پورمیامین» و از دست دادنش از جمله عواملی هستند که به گفته فتحعلیان منجر به تأخیرهای اخیر در دیدار دوباره مردم با او و گروه ایلیا شده است.
با توجه به تغییراتی که بازار موسیقی طی این چند سال پشت سر گذاشته فتحعلیان معتقد است شرایط جدید به گونه‌ای ست که گویی قرار شده او برای برگزاری کنسرت به کشور جدیدی قدم بگذارد. مهم‌ترین گلایه‌اش هم از این است که چرا بازار به شکلی شده که همه چیز با پول معاوضه می‌شود و منظره عشق و هنر را باید از دوردست‌ها سراغ گرفت.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6660/14/449006/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر