نمایش «عاقبت عشاق سینه‌چاک» توقیف شدنمایش «عاقبت عشاق سینه‌چاک» بعد از دو شب اجرا به دستور مرکز هنرهای نمایشی توقیف و بلیت‌فروشی آن هم تا اطلاع ثانوی متوقف شد. مرکز هنرهای نمایشی دلیل متوقف کردن اجرای این نمایش را «مغایرت اثر نمایشی با نسخه بازبینی» ذکر کرده بود که بهنام تشکر در گفت‌و‌گو با ایلنا این مسأله را بشدت رد کرد و گفت «چنین چیزی صحت ندارد.» تشکر معتقد است چنین مسأله‌ای نمی‌تواند صحت داشته باشد چرا که چیزی که در بازبینی اتفاق افتاده با آنچه اجرا کردیم اختلافی نداشته و «واو به واو» آنچه که بازبین‌ها دیدند را روی صحنه بردیم.
به گفته تشکر در نامه‌ای که آقای مهدی شفیعی به آنها نوشته این گونه آمده که تا اطلاع ثانوی اجرایی نداشته باشید؛ او می‌گوید: «نمی‌دانم اطلاع ثانوی ایشان چه روزی خواهد بود اما طبیعتاً ایشان روز شنبه بازمی‌گردند و جلسه‌ای با ایشان خواهیم داشت تا ببینیم در آن جلسه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛ نتیجه جلسه را حتماً اعلام خواهم کرد.» تشکر با بیان اینکه «ترجیح می‌دهم درباره این موضوع تا روز شنبه که تعطیلات تمام می‌شود و آقایان از مسافرت برمی‌گردند حرفی نزنم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد» گفت: «قویاً این موضوع را تکذیب می‌کنم که چیزی که ما در صحنه داشتیم اجرا می‌کردیم با آن چیزی که در بازبینی اجرا می‌کردم، تفاوتی داشته است. واو به واو و همه آن چیزی که بازبین‌ها دیدند، در روی صحنه تماشاخانه پالیز اجرا شد. هرکسی این حرف را زده دروغ محض است.»
به گفته «بهنام تشکر» این اثر دوبار بازبینی شد؛ یکبار برای اجرا در تماشاخانه شهرزاد بازبینی شد و مجوز گرفت و یکبار هم برای تماشاخانه پالیز که آن هم مجوز و تأیید اجرا گرفت.
آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6660/16/449019/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر