فراری خطرناک امریکایی در کلیسا کار می‌کردگروه شوک: پلیس پنسیلوانیای امریکا اعلام کرد قاتل سابقه‌دار امریکایی سال‌هاست که با نام مستعار در کلیسا خدمت می‌کند.
به گزارش پلیس پنسیلوانیا، «جوزف لوئیس میلر» در سال 1982 میلادی 32 سال پیش به قتل و تیراندازی در یک پارکینگ در همین منطقه محکوم شده بود. مارشال ایالتی امریکا می‌گوید: میلر یک بار در سال 1971- 43 سال پیش- به جرم قتل، 10سال را در زندان گذرانده  سپس پس از آزادی دوباره مرتکب جرم شده و متواری شده بود. اطلاعات پلیس نشان می‌دهد این مرد 78 ساله امریکایی در سال‌های گذشته با هویت جعلی در خدمت کلیسا بوده و هیچ کس از هویت واقعی او اطلاعی نداشته. سه‌شنبه گذشته مأموران پلیس، «میلر» را در کلیسای تگزاس دستگیر کردند. هنوز مشخص نیست که او برای خود وکیل گرفته یا نه، اما مارشال ایالتی می‌گوید مأمورانش در حال بررسی پرونده میلر، قاتل فراری هستند.پایان 9سال فرار با ثبت نام یارانه

یک قاتل پس از 9 سال فرار در مخفیگاهش در کرمان دستگیر شد.  سرهنگ فتاح بابانژاد رئیس پلیس مهاباد به ایرنا گفت: این قاتل فراری 9 سال پیش در جریان یک درگیری، فردی را در محله باغ شایگان این شهر با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از این جنایت متواری شده بود. وی افزود: پرونده این قاتل فراری که در 9 سال گذشته در شهرهای ساوه، تربت حیدریه، بندرعباس، تهران، تبریز و کرمان به طور مخفیانه زندگی می کرد همچنان باز بود و سرانجام در  جریان ثبت نام برای یارانه شناسایی شد و با تلاش مأموران اداره آگاهی مهاباد، این فرد در کرمان پس از انجام یک سری اقدامات امنیتی و اطلاعاتی مورد شناسایی قرار گرفت و دستگیر شد.
معمای مرموز مرگ فوتبالیست جوان


گروه شوک: فوتبالیســــت انگلیسی در یک حادثـــه مرموز و پرابهــــام در نیویــورک جــان باخت.
«پیتر مـک آووی» 22 ساله اهل اسکاتلند بود که برای بازی در تیم فوتبال کالج «هرکیمر» امریکا به نیویورک رفته بود. همخانه این جوان ورزشکار که هنوز در شوک مرگ ناگهانی دوستش است، می‌گوید: «همه چیز عجیب بود و لحظه‌ای اتفاق افتاد. او صبح سالم و سلامت بود اما اواسط روز ناگهان بیهوش روی زمین افتاد و دیگر بلند نشد.
ما بلافاصله به اورژانس زنگ زدیم اما امدادگران پس از حضور در محل اعلام کردند او جان باخته است.»
جسد این فوتبالیست جوان برای پیداکردن علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شده اما هنوز گزارشی از این آزمایش ها فاش نشده است.
به گفته هم تیمی‌های این فوتبالیست، «مک آووی» به هیچ وجه دنبال حواشی نبوده و با هیچ کسی دشمنی نداشته است.
«مک آووی» در دوران فعالیت حرفه‌ای‌اش در نیویورک با تیم کالج «هرکیمر» دوبار قهرمان شده بود.

 


نجات معجزه‌آسای خانواده از اتومبیل سوزان


گروه شوک: دو رهگذر فداکار با به خطر انداختن جان خود، مسافران اتومبیل شعله‌وری را در «تاتنهام» لندن از مرگ حتمی نجات دادند.
به گزارش پلیس این خودرو که با 3 سرنشین بزرگسال و یک کودک در خیابان در حال حرکت بود، در میانه‌های راه به علتی نامعلوم و در برابر دیدگان وحشت‌زده مردم و رانندگان عبوری آتش گرفت.
این آتش از کاپوت شروع شد و به سرعت به همه بخش‌های اتومبیل سرایت کرد طوری که امکان فرار برای هیچ یک از سرنشینان فراهم نبود. در همین شرایط دو مرد رهگذر که اتفاقی از محل حادثه رد می‌شدند بی‌محابا با کنار زدن مردم خود را به اتومبیل سوزان رساندند و پیش از رسیدن مأموران آتش‌نشانی سرنشین مسن‌تر و کودک خردسال را بیرون کشیدند. مأموران آتش‌نشانی پس از حضور در محل در عملیاتی همزمان به اطفای حریق و نجات دو سرنشین دیگر پرداختند و موفق شدند جان هر 4 سرنشین را نجات دهند. هنوز علت این حادثه مشخص نیست، اما پلیس لندن هر گونه نکته مشکوکی را در رابطه با این آتش‌سوزی رد کرده و مدعی است این آتش به خاطر نقص فنی خودرو به وجود آمده است. در حال حاضر هر چهار سرنشین خودرو از مرگ گریخته‌اند، اما با جراحات مختلف تحت درمان قرار دارند.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/5628/14/260035/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر