شوک ویژه
شهادت 2 پلیس در تیراندازی قاچاقچیان


دو مأمور پلیس در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در بیله‌سوار به شهادت رسیدند.
مأموران پلیس بیله‌سوار شب دوشنبه قاچاقچیان را ردیابی کرده و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.
قاچاقچیان با مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی کرده و درگیری مرگباری را به راه‌انداختند. به‌گزارش فارس، در این درگیری که چند دقیقه طول کشید دو مأمور پلیس شهید شدند همچنین دو قاچاقچی به هلاکت رسیدند.
سردار ابراهیم کریم‌خانی، رئیس پلیس اردبیل درباره این خبر گفت: جزئیات این حادثه در حال بررسی است.

 

 درگیری خونین در جشن عروسی


عامل یک نزاع مرگبار در یک مجلس عروسی از سوی پلیس دستگیر شد.
سرهنگ حسینی رئیس پلیس فیروزه خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: ‌ساعت 2:46 بامداد روز 29 اسفندماه سال گذشته گزارشی مبنی بر نزاع دسته جمعی در یکی از محلات حاشیه شهر فیروزه به مرکز 110 مخابره و بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری مرکزی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که با حضور مأموران در محل، نزاع دسته جمعی مهار شد اما در بررسی‌ها مشخص شد در این نزاع امیر پسر 20 ساله‌ای که از شرکت‌کنندگان در مجلس عروسی بود با ضربه چاقو بشدت مصدوم شده است که با وجود انتقال به بیمارستان 22 بهمن شهر نیشابور بخاطر شدت جراحات وارده و خونریزی شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد.  وی افزود: در ادامه تحقیقات و بررسی‌های پلیسی مشخص شد نزاع بین 18 تن از مهمانان بوده که به علت مشاجره لفظی با چوب و چاقو و زنجیر یکدیگر را مورد حمله قرار داده‌اند که در این رابطه 15 تن از طرفین نزاع شناسایی و در همان شب دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
به گزارش ایسنا، در ادامه تحقیقات و بازجویی‌های فنی کارآگاهان سرانجام بعد از گذشت 28 روز از وقوع حادثه قاتل را که جوانی 29 ساله به نام محمد بود شناسایی کرده که وی لب به اعتراف گشوده و به قتل جوان 20 ساله با وارد کردن یک ضربه چاقو به پهلوی سمت چپ مقتول اعتراف کرد.
 

 
تصادف زنجیره‌ای 11خودرو در ورودی رودهن


ورودی رودهن باز هم حادثه آفرید و 11 خودرو به هم کوبیدند.
«ناصر امیریان» رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی دماوند در ارتباط با وقوع این حادثه اظهار کرد: صبح سه‌شنبه کامیونی با بار سفال به سمت تهران در حرکت بود که در ابتدای شهر رودهن و بالاتر از بریدگی بانک ملت و در مسیر شرق به غرب جاده هراز، پس از خالی شدن ترمزش، در برخورد با کامیونت باری و کامیونت جرثقیل، این دو کامیونت را به سمت چپ و راست جاده منحرف کرد.
وی ادامه داد: در این هنگام، کامیونت جرثقیل به سمت راست جاده منحرف و پس از برخورد با وانت مزدا واژگون شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی دماوند گفت: همچنین کامیونت باری دیگر به سمت چپ منحرف شد و پس از رد شدن از مسیر مخالف با هفت تاکسی خط رودهن به آبعلی که کنار جاده پارک شده بودند، برخورد کرد.
امیریان افزود: این کامیونت باری پس از تصادف با تاکسی‌ها، به پیاده‏‌رو وارد و واژگون شد.
وی اضافه کرد: همچنین کامیونی که عامل وقوع این تصادف بود، پس از ورود به پیاده‌‏رو و برخورد با چندین درخت و قطع کردن آنان، واژگون و متوقف شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی دماوند افزود: در این حادثه، 11 خودرو که یک کامیون، دو کامیونت، یک وانت مزدا و هفت تاکسی بودند، آسیب دیدند.
امیریان از مصدومیت هشت نفر در این حادثه خبر داد و بیان کرد: از این تعداد مصدوم، سه تن به بیمارستان منتقل و بقیه پس از درمان سرپایی مرخص شدند.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/5628/14/260040/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر