گفت‌وگوی «شوک» با دختری که تصمیمی عجیب گرفت

جزئیات ازدواج یک دختر با مرد اعدامی در زندان


این دختر دیروز با خبرنگار شوک گفت و گو کرد
جزئیات ازدواج یک دختر با مرد اعدامی در زندان

دختر جوانی که قصد دارد با یک اعدامی ازدواج کند صبح دیروز با حضور در دادسرای امورجنایی تهران اعلام کرد پس از مراسم برای نجات شوهرم تلاش خواهم کرد.پرستو ٢٨ ساله که فوق لیسانس تربیت بدنی دارد به قاضی شهریاری سرپرست دادسرای ناحیه ٢٧ تهران گفت: ٥ ماه پیش برای ملاقات برادرم به زندان رفته بودم که دیدم متهم جوانی با مادرش سرگرم صحبت است و در حالی که اشک می‌ریخت ادعا می‌کرد که بی‌گناه است.
ماجرای جالبی بود از برادرم درباره جرم هم سلولی‌اش پرسیدم که متوجه شدم وی قاتل است.
اصرارهای پسر جوان به بی‌گناهی ذهنم را مشغول کرده بود تا اینکه در ملاقات بعدی برادرم شماره‌ام را از طریق مادرش در اختیار امیر قرار دادم تا شاید بتوانم کمکش کنم.
وی افزود: در تماس تلفنی امیر از زندان پی بردم که وی روز ١٤ دی ماه سال ٨٨ در خانه‌اش خواب بوده که برادر و خواهرزاده‌اش با هم درگیر می‌شوند و زمانی که امیر با سر و صدای آنها از خواب بیدار می‌شود می‌بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقو قرار گرفته است.امیر با دیدن این صحنه چاقوی خونین را برداشته و قصد داشته تا به درگیری آنها پایان دهد که خواهرزاده‌اش پا به فرار می‌گذارد و امیر نیز به تعقیبش می افتد که در این لحظه در خیابان به زمین می‌افتد و امیر نیز پایش به جدول گیر کرده و با چاقویی که در دستش بود به صورت اتفاقی روی محمدرضا می‌افتد که همین باعث مرگ پسر جوان شده است.
پرستو در ادامه گفت: در این مدت که با امیر در تماس بودم احساس خوبی به هم پیدا کردیم تا اینکه امیر از من خواستگاری کرد و من نیز پذیرفتم.
پرستو با بیان اینکه قصد دارد روز ولادت حضرت علی(ع) به عقد امیر در بیاید به شوک گفت: خانواده مقتول برای بخشش دایی خانواده خواستار دریافت ٥٠٠ میلیون تومان دیه شده‌اند و قصد دارم بیرون از زندان برای نجات همسر آینده‌ام هزینه دیه را جمع کنم و از مردم نیز می خواهم که کمکمان کنند.
مادر امیر نیز به شوک گفت: روزهای نخست پسرم در تماس از زندان می‌گفت به دختر جوانی علاقه پیدا کرده است که با پیشنهاد خواستگاری‌اش مخالفت کردم که پسرم ٣ هفته با من تماس نگرفت و مجبور به تماس گرفتن با پرستو شدم و توانستم دختر جوان را همراه خودم به زندان ببرم تا همدیگر را از نزدیک ببینند.
بنا بر این گزارش، قاضی شهریاری خواست تا کسانی که قصد کمک و جمع‌آوری دیه برای نجات جان این جوان را دارند به شعبه دوم اجرای احکام یا دفتر سرپرستی دادسرای امورجنایی مراجعه کنند.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6191/1/369414/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر