گزارش ویژه

بیمارستان ۱۵۵ تختخوابی مینودشت
 با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
بیمارستان ۱۵۵ تختخوابی فاطمه زهرا(س) شهرستان مینودشت که با مشارکت بنیاد برکت تکمیل شده است، صبح دیروز با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد.
به گزارش «ایران»، این بیمارستان دارای بخش‌های آی سی یو، سی سی یو، ان آی سی یو، زایشگاه، جراحی داخلی، اطفال و زنان بوده و با بهره‌برداری از آن برای حدود 200 نفر اشتغالزایی شده است.
فرماندار مینودشت با اشاره به مشارکت بنیاد برکت در ساخت این بیمارستان گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز قول تجهیز کامل این بیمارستان تا یک ماه آینده را داده است. وی گفت: با بهره‌برداری کامل از این بیمارستان مردم مینودشت و دیگر شهرهای استان گلستان از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.
فرماندار مینودشت افزود: حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان، مردم این شهرستان را از مراجعه به بیمارستان‌های شهرستان گنبدکاووس بی‌نیاز خواهد کرد.
به موجب تفاهمنامه‌ای که در سال ۱۳۹۴ میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تکمیل و ساخت ۱۰ بیمارستان با ظرفیت ۱۰۰۰ تخت در مناطق محروم کشور به امضا رسید، مقرر شد عملیات تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌تمام که از ۵ تا ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند طی دو سال به اتمام برسد.
جشنواره «وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بانکی»
برگزار می‌شود
جشنواره وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بانکی با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی در حوزه بانکی ایران و تشویق جامعه بانکی ایران به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارت‌های دیجیتالی و آموزش و بهره‌برداری عمومی از خدمات بانکداری الکترونیک در اردیبهشت 95 برگزار می‌شود.
دکتر حمید ضیایی پرور مسئول ستاد اجرایی این جشنواره مهم‌ترین هدف این جشنواره را تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و شبکه‌های اجتماعی در حوزه بانکی در ایران و ارائه و معرفی وبلاگ‌های برتر و نمونه از نظر استانداردهای فنی و محتوایی در حوزه بانکی در ایران اعلام کرد. تولید محتوای تخصصی مرتبط در فضای مجازی و بالابردن مهارت‌های دیجیتالی کارکنان بانکی در جهت رسیدن به اهداف روابط عمومی الکترونیک از دیگر اهداف این جشنواره است. به گفته ضیایی پرور، بخش‌های مختلف جشنواره شامل: بانکی، اقتصادی، مدیریت، روابط عمومی، بازاریابی و بانکداری الکترونیک است و در هر یک از بخش‌های مذکور به شخص برگزیده و جمعاً 12 برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6191/4/369430/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر