سفارش طناب دار برای قاتل «ستایش»
گروه حوادث/ پرونده قاتل ستایش کوچولو پس از تأیید حکم در دیوانعالی کشور به دایره اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال شد تا عامل جنایت به چوبه دار سپرده شود.ستایش دخترک شش ساله‌ یک خانواده افغان بود که ساکن روستای خیرآباد ورامین هستند.
دختر شش ساله، روز یکشنبه بیست و دوم فروردین ماه برای خرید بستنی از خانه بیرون رفت اما هرگز به خانه برنگشت تا اینکه با شکایت خانواده‌اش پلیس وارد عمل شد و مأموران در تحقیقات تخصصی دریافتند پسر 17 ساله همسایه، دختربچه افغان را هنگام رفتن به مغازه بقالی دیده و تحت تأثیر وسوسه‌های شیطانی او را به بهانه‌ای به خانه‌شان کشانده و پس از تعرض، دخترک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است. گزارش پلیس نشان می‌دهد پسر نوجوان پس از کشتن ستایش کوچولو به فکر سر به نیست کردن جسدش افتاد و سرانجام آن را با اسید سوزاند.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، عامل جنایت پس از دستگیری جزئیات جنایت سیاه و قتل را فاش کرد. سپس پسر نوجوان به طور خارج از نوبت در دادگاه کیفری محاکمه شد و قضات او را به اعدام و قصاص محکوم کردند که حکم مورد تأیید دیوانعالی کشور قرار گرفت. سرانجام پرونده امیرحسین
– قاتل ستایش کوچولو- در اختیار شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفته تا روز اجرای حکم برای به دار آویختن این محکوم به مرگ تعیین شود. این در حالی است که خانواده عامل قتل در انتظار عفو و بخشش پدر و مادر ستایش هستند.
 


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6421/18/400087/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر