فائزه هاشمی در گفت وگو با «ایران» :

قصد مهاجرت وحتی سفر به خارج ندارم


فائزه هاشمی: قصد سفر به خارج هم ندارم چه برسد به مهاجرت

فائزه هاشمی رفسنجانی گفت که قصد مهاجرت از ایران را ندارد. دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با «ایران» در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «اخیراً شایعه شده قصد مهاجرت دارید»، گفت: خیر؛ برنامه سفر هم ندارم چه برسد به اینکه بخواهم مهاجرت کنم. او در پاسخ به اینکه «شایعه شده می‌خواهید مقیم لندن، کانادا و... شوید»، تأکید کرد: کاملاً دروغ است و نمی‌دانم منبع این شایعات چیست. فراموش نکنیم که شایعات بی دلیل ایجاد نمی‌شود. این شایعات و شایعات دیگر را می‌سازند تا در بزنگاهی از آنها بهره‌برداری کنند، همین طور که برای بابا همین کار را کردند. دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اختلاف در خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بعد از درگذشت وی، تأکید کرد: «ما الان همه به هم نزدیک هستیم؛ از سال 84 به بعد و انتخابات ریاست جمهوری از نظر فکری به هم نزدیک‌تر شدیم. البته پیش از آن هم نمی‌توان گفت که اختلافی بود. ما هیچ گاه جدا نبودیم. بعد از 88 این نزدیکی بیشتر شد و این روند از این پس هم تداوم خواهد داشت. فکر می‌کنم ما از معدود خانواده‌های سیاسی هستیم که اینقدر پشت هم هستیم.»
روز یکشنبه سایت انصارکلیپ، فایل صوتی از سخنان سیدجواد کریمی ‌قدوسی را با عنوان «سخنان مهم کریمی‌ قدوسی در قم» منتشر کرد. وی در این سخنان مدعی شده بود که «بعد از فوت آقای هاشمی در خانواده ایشان خیلی اختلافات عمیقی پیش آمد.
در یکی از این جلسات فائزه و یاسر استدلال می‌کنند که ما بچه‌ها همه باید از کشور خارج بشویم و به کانادا برویم و بگوییم که مادر مریض است و برای مداوای او باید از کشور خارج شویم؛ البته آنجا هم کلی اموال و املاک برای این منظور فراهم کرده‌اند.» فائزه هاشمی در گفت‌وگوی مفصلی با «ایران» به این شایعات و شایعات دیگر پاسخ داده است که مشروح آن در ویژه‌نامه نوروزی «ایران» منتشر خواهد شد.
 


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6446/1/405566/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر