آتش سوزی عجیب درپایتخت

در پی نشت بنزین در جوی آب خیابان شریعتی ، حریق گسترده ای رخ داد

گروه حوادث/ نشت بنزین درجوی آب خیابان شریعتی تهران، آتش‌سوزی گسترده‌ای را به دنبال داشت.درجریان این حریق کیلومتری، چندین خودروی پارک شده درکنارخیابان طعمه حریق شدند.
به گزارش خبرنگارحوادث «ایران» ساعت 12:40 ظهردیروز، آتش‌نشان‌های تهرانی ازوقوع حریق گسترده درخیابان دکتر شریعتی، تقاطع خیابان پلیس با خبرشده وخیلی سریع خود را به آنجا رساندند.آنها درنخستین بررسی‌ها با شعله‌های آتش روبه‌روشدند که از جوی آب حاشیه خیابان دکتر شریعتی زبانه می‌کشید وآتش درفاصله حدود یک کیلومتری به چشم می‌خورد. از آنجا که شعله‌های آتش در زمانی کوتاه گسترش یافته بود به 10 دستگاه خودرو سواری پارک شده و همچنین تابلوها و سایه‌بان‌های چندین فروشگاه در مجاورت جوی آب سرایت کرد. آتش دربخشی از جوی آب که سرپوشیده بود بشدت زبانه می‌کشید و قسمت‌های روباز هم کاملاً شعله ور بود. نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از استقراردر محل حادثه با استفاده از تجهیزات و لوله‌های آبرسانی از چندین نقطه به مهار شعله‌ها پرداختند وبا تلاش فراوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آتش را خاموش کردند و از گسترش بیشترشعله‌ها جلوگیری به عمل آوردند.
به گفته مدیر منطقه شش عملیات آتش‌نشانی، خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید اما خسارت مالی قابل توجهی برجا ماند.
وی درباره علت حادثه اظهار داشت: کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران با حضور در محل حادثه، تحقیق درباره علت این حادثه را آغاز کردند ولی احتمال بی‌احتیاطی افراد در ریختن مواد قابل اشتعال در جوی آب زیاد است.
 سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران نیز در این باره گفت: گویا نشت بنزین از پمپ بنزین واقع در خیابان شریعتی عامل وقوع این حادثه بوده است.با این حال همزمان با اعلام حادثه، پلیس بلافاصله در طول خیابان‌های ملک و پلیس محدودیت موقت تردد ایجاد کرد که خوشبختانه با حضورآتش‌نشان‌ها ازگسترش حریق جلوگیری شد.
 


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6483/17/422868/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر