اخبار
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از امروز
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از امروز آغاز می شود و تا ۲۲ آذرماه ۹۶ ادامه دارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، حسین توکلی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ و همچنین بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.
وی تصریح کرد: ضرورت دارد همه متقاضیان طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

17 مرکز جامع خدمات سلامت
در مناطق زلزله زده کرمانشاه ساخته می‌شود

دست اندرکاران پویش مردمی کمک به زلزله زدگان کرمانشاه تصمیم گرفتند کمک‌های جمع‌آوری شده را برای ساخت 17 مرکز جامع خدمات سلامت در مناطق زلزله زده هزینه کنند.
این کمک‌ها نتیجه فعالیت تعدادی از قهرمانان المپیک و چهره‌های هنری در هفته‌های اخیر برای جمع‌آوری کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بوده است. بنا بر اعلام وزارت بهداشت، دیدار ورزشکاران و چهره‌های هنری شرکت‌کننده در این پویش مردمی، با دکتر سیدحسن هاشمی عصر چهاردهم آذرماه انجام و مقرر شد کمک‌های جمع‌آوری شده برای امور زیربنایی در مناطق زلزله زده اختصاص یابد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دیدار با بیان اینکه پویش مردمی کمک به زلزله زدگان اوج انساندوستی ورزشکاران و هنرمندان را نشان می‌دهد، گفت: ورزشکاران، حاصل تلاش خود را به        زلزله زدگان اهدا کردند. وی در خصوص هدفمندی کمک‌های مردمی تأکید کرد: اگر این کمک‌ها در قالب یک کار ماندگار هزینه شود، بهتر است، زیرا کمک‌ها و هدایایی که برای نیازهای اولیه ضروری است، در جریان بوده و در این زمینه مشکل جدی وجود ندارد، بنابراین باید در حوزه زیرساخت‌های مناطق زلزله زده برنامه‌ریزی شود.
در این دیدار با نظر دست اندرکاران این پویش مردمی مقرر شد کمک‌های جمع‌آوری شده در ساخت 17 مرکز جامع خدمات سلامت در مناطق زلزله زده هزینه شود. مراسم آغاز احداث این مراکز در آینده‌ای نزدیک با حضور تعدادی از قهرمانان المپیک و چهره‌های هنری در مناطق زلزله زده برگزار خواهد شد. براساس آخرین اطلاعات اعلام شده، تاکنون در این زمین لرزه 569 تن جان باختند و بیش از 12هزار نفر مصدوم شده‌اند و این زلزله به هفت شهرستان و یکهزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6660/7/448980/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر