اخبار
سرقت مسلحانه
از بانک در سبزوار


گروه حوادث / دزدان مسلح موتورسوار، ظهردیروز پس از ورود به یک بانک و سرقت چند میلیون تومان، گریختند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سبزوار گفت: سارقان 2 نفر بودند که با دردست داشتن اسلحه کلاشنیکف، وارد بانک صادرات در خیابان شهید خوشبین شدند و نقشه سرقت را عملی کردند.
حسین میردشتی اظهارداشت: دزدان مسلح پس از سرقت 100 میلیون و 800 هزار ریال سواربر یک دستگاه موتورسیکلت متواری شدند.
مأموران نیروی انتظامی  بلافاصله در محل سرقت حاضر شده و عملیات ویژه پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقان آغازشده است. سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

شهادت مأمور میانجی

گروه حوادث / یکی از مأموران انتظامی شهرستان دهلران از توابع استان ایلام، هنگام میانجیگری وتلاش برای پیشگیری از تشدید اختلاف‌های طایفه‌ای به شهادت رسید. ستوان سوم مهدی ژاله، از کارکنان پاسگاه انتظامی «عین خوش»بود که درجریان انجام مأموریت ودرحالی که سعی داشت بین دو طایفه که اختلاف و درگیری شدید داشتند میانجیگری کند، به درجه رفیع شهادت نایل شد.

زنی درآتش سوخت

گروه حوادث / آتش‌سوزی مجتمع مسکونی 5 طبقه در اهواز یک کشته و  یک مجروح بر جا گذاشت. روزبهانی- معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی اهواز- گفت: ساعت 2 و 29 دقیقه بامداد دیروز، آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی 5 طبقه‌ای در کوی ملت اهواز به آتش‌نشانی گزارش شد که     بلافاصله 7 خودروی آتش‌نشانی به محل اعزام شد.
آتش‌نشان‌ها همزمان با اطفای حریق به تخلیه ساکنان ساختمان پرداختند، اما متأسفانه در این آتش‌سوزی یک زن جان خود را از دست داد و مردی  مصدوم شد. علت حریق از سوی کارشناس‌ها تحت دست بررسی قرار دارد.

پرونده مرگ
دو بیمار در پزشکی قانونی


گروه حوادث / مرگ دو بیمار در مراکز درمانی شهرستان نور، پای پزشکی قانونی مازندران را به هر دو پرونده باز کرد.
مرگ بیمار ۲۷ ساله در مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی چمستان و مرگ کودک ۷.۵ ساله در بیمارستان امام خمینی(ره) نور با شکایت خانواده جان‌باختگان همراه شد تا پای پزشکی قانونی استان به پرونده این دو مرگ باز شود.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بیمار ۲۷ ساله، هفت دی‌ امسال به علت فارنژیت به مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌‌روزی چمستان نور مراجعه  کرد که با دستور دارویی، به او پنی‌‌سیلین تزریق شد، اما  بیمار پس از تزریق دچار شوک شد و با وجود عملیات احیا متأسفانه جانش را از دست داد.کودک ۷.۵ ساله  نیز ۹ دی با علائم بیماری دستگاه تنفسی به بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) نور انتقال یافت و تحت درمان‌‌های اولیه قرار گرفت،اما بهبودی حاصل نشد و پسربچه پس از مدتی دچار ایست تنفسی شد و فوت کرد.
علی عباسی - مدیر کل پزشکی قانونی مازندران - با بیان این‌که درپی شکایت این دو خانواده پرونده در پزشکی قانونی تحت بررسی قرارگرفته است، افزود: برای تعیین علت دقیق مرگ هر دو نفر، کالبد شکافی و نمونه سم شناسی انجام شده است،اما نتیجه تحقیقات تخصصی ۳ ماه بعد اعلام خواهد شد.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6684/17/452781/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر