وزیر ارتباطات مطرح کرد

مکاتبه برای رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی در مناطق آرام شدهعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه هفته جاری این کمیسیون برای بررسی حوادث اخیر، گفت که احتمالاً در روز جمعه فیلتر تلگرام و اینستاگرام برداشته می‌شود. به گزارش «ایران آنلاین»، علیرضا رحیمی
در کانال تلگرامی‌اش به ارائه توضیحاتی در مورد جلسه هفته جاری کمیسیون امنیت ملی درباره حوادث اخیر پرداخت و یادآور شد: در جلسه دوشنبه هفته جاری کمیسیون امنیت ملی همه مسئولان ارشد از دستگاه‌های مختلف حضور یافتند و دو ساعت مبسوط حوادث اخیر مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

به‌دنبال نگرانی‌های مردم از فیلتر تلگرام، وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات بارها تلاش کرده است تا به‌کاربران اطمینان دهد این مشکل، مقطعی و موقتی است و این بار نیز در حاشیه جلسه هیأت دولت بر این موضوع تأکید کرد. به گزارش«ایران»، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیأت دولت گفت: در حال مکاتبه برای رفع فیلتر در بخش‌هایی هستیم که آرامش برگشته است. وی همچنین افزود: با مدیر تلگرام هم مکاتبه کرده‌ایم تا از فعالیت کانال‌هایی که اقدامات تروریستی می‌کنند جلوگیری شود. فیلتر تلگرام البته علاوه بر وزیر ارتباطات، بسیاری دیگر از مقامات و مسئولان را نیز به واکنش وا داشته که یکی از آنها، علیرضا رحیمی، عضو هیأت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی است. این عضو اصلاح‌طلب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در کانال تلگرامی خود از احتمال رفع انسداد تلگرام و اینستاگرام تا روز جمعه خبر داده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6684/1/452862/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر