وزیر اطلاعات: دولت نگران امنیت دانشگاه‌ها نیستوزیر اطلاعات گفت: با واگذاری مسئولیت تأمین امنیت به‌ خود دانشجویان، استادان و مدیریت دانشگاه‌ها در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، تاکنون شاهد هیچ نوع هنجارشکنی یا حرکات غیرمتعارف در دانشگاه‌های کشور نبوده‌ایم.
به‌ گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی روز پنجشنبه در نخستین مجمع عمومی دانش آموختگان دانشگاه فردوسی در مشهد افزود: پیش از دولت تدبیر و امید، شاهد بودیم که مراسم روز 16 آذر در دانشگاه‌های محدودی برگزار می‌شد و در مقابل شاهد حرکت‌های اعتراض آمیز، تعرض به اموال عمومی و ناآرامی توسط دانشجویان در خیابان‌ها بودیم.وی ادامه داد: با تدبیر دولت سال به سال دایره برنامه‌های گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه‌ها گسترده‌تر شده و در هیچ دانشگاهی شاهد هنجارشکنی نبوده‌ایم. اگر بر اراده استاد، دانشجو و مدیریت دانشگاه تکیه کنیم، هیچ نگرانی در حوزه امنیت در دانشگاه‌ها نداریم.
 وزیر اطلاعات گفت: هر فردی که مرتکب ناهنجاری می‌شود، به‌خاطر ذلتی است که در درون خود احساس می‌کند. احساس حقارت ریشه بسیاری از ناهنجاری هاست. اگر حرمت افراد جامعه شکسته شود، باید آماده چالش‌های امنیتی در سطح جامعه باشیم.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6715/2/457483/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر