شهر به استقبال ۲۲ بهمن رفتمدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: شهر تهران برای بزرگداشت سالروز ۲۲ بهمن آماده شده است.
دکتر برزین ضرغامی فضاسازی مسیر راهپیمایی را یکی از اقدامات مهم در ایام‌الله دهه فجر دانست و گفت: تبلیغات فرهنگی متناسب با این ایام در مسیرهای راهپیمایی نصب شده است، علاوه بر این برای اطلاع شرکت‌کنندگان روز راهپیمایی، بنرهای اطلاع‌رسانی نیز در مسیر راهپیمایی نصب شده است.
وی با اشاره به اینکه سازه‌های تبلیغات فرهنگی، تجاری و مناطق ۲۲ گانه با اکران طرح‌های فرهنگی، حال و هوای شهر را در این ایام انقلابی کرده است، ادامه داد: ۳۰هزارمترمربع تبلیغات فرهنگی روی تمام سازه‌های تبلیغاتی اکران شده است.
وی افزود: بسیاری از طرح‌های منتخب به صورت «موشن گرافیک» تدوین شده و در این ایام خجسته روی تلویزیون‌های شهری به اکران عمومی در آمده است.
وی به کارگاه طراحی گرافیک و تصویر‌سازی ویژه ایام دهه فجر اشاره کرد و افزود: در ششم بهمن ماه ٩٦ این کارگاه سه روزه در عمارت عین‌الدوله تهران برگزار شد  و طرح‌های احصا شده بعد از داوری در اختیار فضای تبلیغات فرهنگی شهر قرار گرفت.
به گفته او اجرای برنامه ویدئو مپینگ بر سازه برج آزادی از سوی سازمان با موضوع انقلاب از امشب اجرا می‌شود و شهروندان می‌توانند تا ۲۲ بهمن هر شب ساعت٢٠ به تماشای آن بنشینند.
ضرغامی نورافشانی در شب ۲۲ بهمن را یکی دیگر از اقدامات سازمان اعلام کرد و گفت: باغ کتاب و بوستان ولایت در شب ۲۲ بهمن از سوی سازمان زیباسازی نورافشانی می‌شود.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6715/4/457499/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر