اخبار
فرمانده سپاه: بار انقلاب
در بعد خارجی به دوش
سردار سلیمانی است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای دو بعد خارجی و داخلی است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی در بعد خارجی بسیار قوی و موفق بوده و با پیشرفت در حال توسعه در این بعد است که بار این پیشرفت نیز بر دوش حاج قاسم سلیمانی است.
به گزارش ایسنا، سردار محمدعلی جعفری شامگاه چهارشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با تأکید بر اینکه آزادی کامل سوریه را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود، اظهار کرد: دستاورد بعد داخلی انقلاب اسلامی در عرصه‌های سازندگی و تکمیل زیرساخت‌ها بوده اما چالش اساسی کشور اقتصاد و معیشت مردم است که معضل بزرگی است و دشمنان از این راه تحریم و فشارهای اقتصادی می‌خواهند مانع دستاوردهای معنوی شوند. وی با بیان اینکه غلبه بر بحران‌های اقتصادی کشور آسان‌تر از بحران جنگ است، اظهار کرد: با مدیریت جهادی، تلاش و با اعتقاد و باور و با استفاده از توانمندی‌های خود و روحیه جهادی و متمرکز شدن روی توان‌های داخلی توانستیم که بحران جنگ را حل کنیم بنابراین می‌توانیم با الگوگیری از این روش، مشکلات امروز کشور را نیز حل کنیم.

«ترامپ» مدعی شد
کنار مردم ایران است!

دونالد ترامپ در مراسم موسوم به مراسم «سالیانه صبحانه دعای ملی» ایران، ونزوئلا، کوبا و کره شمالی را «رژیم‌های سرکوبگر» خواند. به گزارش فارس،  رئیس ‌جمهوری امریکا مدعی شد: «ما می‌دانیم که میلیون‌ها نفر در ایران، کوبا، ونزوئلا، کره شمالی و دیگر کشورها از رژیم‌های سرکوبگر و بی‌رحم رنج می‌برند.» دونالد ترامپ گفت که «امریکا در کنار همه افرادی است که از سرکوبگری و تحت تعقیب قرار گرفتن مذهبی رنج می‌برند.»


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6715/21/457503/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر