روی خط خبرآرزوی سخنگوی دولت برای سلامتی جمشید مشایخی
محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت از همزمانی جشن اهالی سینما در جشنواره فیلم فجر و در بستر بیماری بودن جمشید مشایخی گفت. به گزارش خبرآنلاین، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت با انتشار مطلبی در توئیتر برای جمشید مشایخی، بازیگر پیشکسوت  آرزوی سلامتی کرد. نوبخت در توئیتر نوشت:  «در روزهای شور و شعور دهه فجر و در حالی که جشن اهالی سینما در جریان برگزاری جشنواره فجر برقرار است، مطلع شدم چهره ماندگار سینمای ایران استاد نامدار جمشید مشایخی در بستر بیماری هستند. برای ایشان آرزوی عافیت و صحت کامل و عاجل دارم.»

رمان رضا امیرخانی رونمایی شد
رمان جدید رضا امیرخانی با استقبال بسیار گسترده مخاطبان رونمایی شد. به گزارش مهر، مراسم رونمایی و جشن امضای رمان «ر ه ش» اثر جدید رضا امیرخانی عصر پنجشنبه ۱۹ بهمن با حضور این نویسنده و جمعی از مخاطبانش در کتابفروشی نشر افق واقع در خیابان انقلاب برگزار شد. امیرخانی در ابتدای این برنامه در سخنانی کوتاه گفت: افرادی که برنامه امروز را می‌بینند، فکر می‌کنند که این کتاب، فقط نتیجه کار یک نویسنده است ولی خیلی از افراد تلاش کردند تا رمان «ر ه ش» به چاپ رسید و من از ناشر کار تشکر می‌کنم.در ادامه امیرخانی به خوانش بخش‌هایی از رمان «ر ه ش» پرداخت. در این برنامه به دلیل گنجایش کم کتابفروشی، صف طویلی از مخاطبان تشکیل شد. افراد حاضر در این صف، پس از تخلیه کتابفروشی از افراد قبلی، به کتابفروشی رفته و ضمن خرید کتاب برای امضا آن را به امیرخانی می‌سپردند.رمان جدید این داستان نویس، درباره زندگی شهری و تحول زندگی آدم‌هاست که در سال ۹۵ نوشته شده است.

درگذشت یک بازیگر سینما و تلویزیون
فریده صابری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون روز پنجشنبه (19 بهمن ماه) به دلیل ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. به گزارش ایسنا، این بازیگر در تئاترهای «الو تریا»، «ایوانف»، «آقا محمدخان کالیگولا»، «شام آخر»، «ریچارد سوم»، «آوازخوان طاس»، «وقت ناهاری»، «لبخند باشکوه آقای گیل»، «ملاقات بانوی سالخورده»، «کرگدن»، «هرکول» و «طویله اوجیاس» ایفای نقش کرده است و سریال‌های «دلنوازان»، «همه بچه‌های من»، «بگذار آفتاب برآید»، «در قلب من»، «تنهاترین سردار»، «سنگ و شیشه» و فیلم‌های «مارال»، «روز شیطان»، «روز واقعه» و... را در کارنامه هنری خود دارد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6715/22/457508/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر