پیشنهادهای خوانندگان
طرح رجیستری را درباره  اتومبیل‌ها، ‌موتورها و تلویزیون‌ها اجرا کنید
الماسیان – مشهد – 558....0921: همانطوری که طرح رجیستری در مورد گوشی‌های سرقتی باعث غیر فعال شدن گوشی سرقتی می‌گردد اگر شرکت‌های سازنده اتومبیل‌ها، موتورها، دوچرخه، تلویزیون‌ها و....هم این مورد را در محصولاتشان جای‌گذاری می‌کردند تا در صورت سرقت محل آنها مشخص شود می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم جرایم اینچنینی کاهش پیدا کند.
کاهش آسیب‌های اجتماعی با رفع موانع ازدواج
263....0938: انتظار می‌رود تشویق به افزایش ازدواج وکاهش طلاق به‌عنوان فرهنگ ملی و دینی درکشور نهادینه شود لذا مسئولان محترم ذیربط برای تحقق آنکه از عوامل افزایش جمعیت نیز محسوب می‌شود، در برچیدن موانع و رسم و رسومات غلط و غیردینی در تشکیل خانواده فرهنگسازی‌های جامع و مستمر انجام دهند تا انشاءاالله به برکت آن آسیب‌های اجتماعی درجامعه اسلامی هم کاهش یابد.
اختلاف حقوق بازنشستگان و شاغلان را کاهش دهید
875....0918: کارمندان مدت 30یا35 سال حقوق کامل و پاداش پایان خدمت زیاد دریافت می‌کنند، خواهش می‌کنم برای کاهش اختلاف حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان به جای افزایش درصدی (مثلاً یک میلیون و صد هزار و پنج میلیون و پانصد هزارتومان) مبلغی همسان و ثابت به حقوق سالانه همه اضافه شود اگر دوستدار عدالت و برابری هستید.
اشاعه فرهنگ شیعه با چاپ کتب رهبر انقلاب در دیگر کشورها
بی‌نام:چاپ و توزیع کتاب‌های دینی و همچنین کتاب‌های مربوط به فرمایشات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی با ترجمه زبان آذری در کشور جمهوری آذربایجان، یکی از بهترین شیوه‌های ابلاغ و ترویج مکتب اسلامی و مذهب حقه تشیع است. بدیهی است بوسیله رایزنی‌های فرهنگی، تکرار این روش درکشورهای دیگر جهان با ترجمه‌های زبان رسمی آنها کاملاً امکانپذیر و شدنی است.
معاینات دوره‌ای در دستور کار مسئولان قرار گیرد
بی‌نام: انجام همه ساله معاینات دوره‌ای از بهترین و مؤثرترین راه‌های پیشگیری از انواع بیماری‌هاست و حداقل اینکه از پیشرفت و حادشدن بیماری‌ها جلوگیری می‌کند لذا برای حفظ و بقای سلامتی جسمی و روحی، از اهم ضروریات است. مسئولان محترم برنامه‌ها و تحولات اصولی در این راستا انجام دهند.
مراقب کلاهبرداری آگهی‌های تقلبی قالیشویی باشید
768....0928: برخی با چاپ آگهی قالیشویی در روزنامه‌ها به اسم بردن به قالیشویی، اقدام به سرقت قالی‌های مردم می‌نمایند، لطفاً مسئولان محترم به همه روزنامه‌ها ابلاغ فرمایند که هر شخصی درخواست چاپ اینگونه آگهی‌ها را دارد حتماً فتوکپی جواز کسب و فتوکپی کارت ملی و....آن شرکت را دربایگانی روزنامه نگهداری فرمایند.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6736/13/460701/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر