گزیده
ترامپ در رتبه 766 میلیاردرهای جهان قرار گرفت
شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش داد: مجله فوربس فهرست جدید میلیاردرهای جهان را منتشر ساخت و نکته جالب توجه در این فهرست سقوط 200 رتبه‌ای دونالد ترامپ و قرار گرفتن در رتبه هفتصدوشصت و ششمین میلیاردر جهان است. به گزارش ایرنا، سی‌ان‌ان در ادامه گزارش داد: ثروت دونالد ترامپ بنابر این آمار 3میلیاردو 500میلیون دلار اعلام شد.

بازار نفت
 جان تازه‌ای گرفت
بازار جهانی نفت در هفته‌ای که گذشت، جان تازه‌ای گرفت.به‌گزارش ایرنا، انتظار می‌رود که روند افزایشی قیمت نفت با توجه به پایان فصل سرما و کاهش تقاضا برای وسایل گرماساز با سرعت کمتری ادامه داشته باشد، اما ادامه برنامه کاهش عرضه و پیش‌بینی تحلیلگران از کاهش عرضه نفت در بلندمدت، همچنان سیر صعودی قیمت این کالا را حفظ می‌کند.

قیمت خاویار
به ۱۰ میلیون تومان هم رسید
خاویار پرورشی امسال تولیدش به حدود پنج تن و صادراتش به حدود ۱.۲ تن رسید. البته این محصول مصرفش در بازار داخلی داغ شده؛ به‌گونه‌ای که در ایران تا کیلویی ۱۰میلیون تومان هم به فروش رفت اما در بازار خارجی با وجود افزایش مشتریان تا کیلویی شش میلیون تومان صادر شد؛ لذا تولیدکنندگان به بازار داخلی تمایل بیشتری
پیدا کرده‌اند.

سرعت گرانی دلار دولتی
کم شد
بانک مرکزی دلار دولتی را برای ۳۷۴۱ تومان قیمت‌گذاری کرد. به گزارش ایسنا، با وجود اینکه از سرعت رشد قیمت دلار در مرکز مبادلات ارزی کم شده ولی افزایش قیمت برای آن همچنان وجود دارد. این ارز در یک ماه اخیر حدود ۴۶ تومان گران شده و از ۳۶۹۵ به ۳۷۴۱ تومان رسیده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6736/6/460723/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر