اخبار
کشف اجساد 3 صیاد
گروه حوادث/ با واژگونی قایق ماهیگیران بندر ترکمنی در دریای طوفانی خزر، 3 ماهیگیر جوان در میان امواج سهمگین گرفتار شدند و تنها یکی از آنان توسط صیادان محلی نجات یافت. پیکر یک صیاد دیگرهم که چندی قبل دردریا ناپدید شده بود به تورصیادان افتاد. صیادان ترکمن تبار، شامگاه دوشنبه 14 اسفند، سوار بر یک دستگاه قایق موتوری وارد آب‌های ساحلی منطقه، حد فاصل سواحل بهشهر و جزیره آشوراده شده بودند که درمیان امواج ودریای طوفانی گرفتار شدند. بعد‌از اعلام این حادثه صیادان محلی برای کمک به سه ماهیگیرکه از اهالی روستای «چپاقلی» بندر ترکمن بودند وارد دریا شدند. اما طوفان و امواج سهمگین دریا فرصت نداد تا هر سه ماهگیر از آب بیرون کشیده شوند و آنها تنها توانستند فقط یکی از آنان را نجات دهند.معاون فرماندار شهرستان ترکمن گفت: با تلاش نیروهای یگان دریابانی و صیادان شرکت‌های ماهیگیری پره، جسد دو صیادی که در محدوده میانکاله در آبهای استان مازندران مفقود شده بودند، پیدا شد.

کشف سومین جسد صیاد گمشده
همچنین دو هفته قبل نیز در حادثه مشابهی سه ماهیگیر جویباری در استان مازندران سوار بر قایق وارد دریا شده بودند که با گرفتار شدن در تور صیادان جان خود را از دست دادند. پیکر بی‌جان جابر کاویانی یکی از سه صیاد ناپدید شده جویباری، ساعت 4 صبح چهارشنبه پس از 17 روز جست‌و‌جو در سواحل «لاریم دهنه» توسط یکی از تعاونی‌های پره صیادی پیدا شد که به ساحل انتقال یافت.پیش‌ از این پیکرهای علی مسلمی و مهدی هنرورنیا طی روزهای دوم و سوم اسفند از آب بیرون کشیده شده بود.این سه صیاد شامگاه 29 بهمن جهت صید ماهی به دریای چپکرود جویبار رفته بودند که هر سه جان باختند.
 
قتل هولناک مدیرشرکت برق مشهد

گروه حوادث /مدیر ناحیه 2 شرکت برق مشهد که به علت آتش‌زدن اتاقش توسط یک مشترک بدهکار، بشدت سوخته بود ظـــــهر دیروز در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد جان باخت.علیرضا کاشی- مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق مشهد- دراین باره گفت: چندی پیش یکی از مشترکان بدهکار شرکت برق که طی چند سال اخیر هیچ وجهی به شرکت برق نپرداخته بود با ریختن بنزین روی میز کار دفتر جعفر حقگو رستمی، مدیر امور برق ناحیه دو مشهد، وی و یکی از کارکنان شرکت را به آتش کشید. با انتقال مدیر مصدوم به بیمارستان و باوجود تلاش تیم پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) این فرد ظهرچهارشنبه به علت شدت صدمات وعفونت جان باخت.عامل این آتش‌سوزی توسط پلیس دستگیر شده است. همکار دیگرمان نیز در بیمارستان تحت درمان است.

سرقت از داروخانه با قمه


گروه حوادث / پسری که در اقدامی وحشیانه به یک داروخانه در غرب تهران هجوم برده و با تهدید قمه از آنجا سه میلیون تومان سرقت کرده بود، با گذشت 2 ماه ازماجرا توسط مأموران پلیس دستگیر شد.
اواسط دی، صاحب داروخانه‌ای هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: «داروخانه‌ای در خیابان کارون دارم. در حال کار بودم که ناگهان پسر جوانی وارد داروخانه شد و با تهدید سلاح سردی شبیه قمه، مجبورم کرد تمامی پول‌های دخل را به او بدهم. »پس ازاین شکایت مأموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند و به‌دنبال بررسی تصاویر دوربین مداربسته داروخانه، تصویرسارق را به دست آوردند.سرانجام با گذشت دو ماه، مأموران اداره آگاهی تهران بزرگ موفق شدند جوان سارق را بازداشت کنند.او دیروز به شعبه یکم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 انتقال یافت. متهم زمانی که در برابربازپرس ایستاد، گفت: «زمان سرقت حال خوشی نداشتم. چراکه آن موقع قرص‌های زیادی مصرف می‌کردم که به همین دلیل کنترل رفتارم از دستم خارج شد و با قمه به آن داروخانه در خیابان کارون حمله کردم. متهم درباره انگیزه‌اش گفت: من نیاز مالی ندارم و به‌دلیل اینکه خرج قرص‌هایم بالا رفته بود تصمیم گرفتم به داروخانه بروم و قرص بدزدم.»

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6736/17/460728/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر