رهایی پسر نوجوان پس از 11 روز اسارت

گروه حوادث / پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه سلمان دراستان سیستان و بلوچستان، در عملیات ویژه‌ای، پسربچه 16 ساله را پس از 11 روز اسارت از چنگال گروگانگیران نجات دادند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه سلمان، با توجه به فرامین فرمانده معظم کل قوا مبنی بر فعال‌سازی گشت‌های محله محور بسیج، به منظور تحقق این امر و ارتقای سطح امنیت، گشت‌های محله محور بسیج در تمامی شهرستان‌های سیستان و بلوچستان فعال شد که آثار و برکات بسیاری داشت. در همین راستا و در واپسین روزهای اسفند، گشت‌های محله محور بسیج در شهرستان زاهدان با پایش و رصد اطلاعاتی خود به خانه‌ای در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر مشکوک و آن مکان را تحت نظارت شبانه روزی خود قرار دادند.
پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر بچه‌ای به نام «نوید.ب» در این خانه با دست و پاهای به زنجیر کشیده به اسارت گرفته شده است که پس از هماهنگی قضایی، پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه در عملیاتی ضربتی و شبانه ضمن ورود به خانه و دستگیری 2 گروگانگیر، پسر بچه 16 ساله را پس از 11 روز اسارت در صحت و سلامت کامل به آغوش گرم خانواده بازگرداندند.
این گروگان پس از آزادی و بازگشت به کانون گرم خانواده خود در جمع پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرد که در تمام مدت 11 روز اسارت خود دست و پاهایش با زنجیر بسته شده بود و تنها تغذیه او آب و بیسکوئیت خشک بوده و در شرایط بدی به سر برده است.
پدر  پسر بچه نیز ضمن قدردانی از سازمان اطلاعات سپاه سلمان گفت: گروگانگیران برای آزادی فرزندم تقاضای 200 میلیون تومان پول کرده بودند که خوشبختانه بدون پرداخت یک ریال، فرزندم به کانون خانواده بازگشت و این آزادی را عیدی فراموش نشدنی سازمان اطلاعات سپاه به خانواده و شهروندان استان می‌دانم.بر پایه این گزارش، گشت‌های محله محور بسیج در مدت زمان کوتاه فعالیت خود موفق شدند بسیاری از مراکز دپوی مواد مخدر، اماکن فساد و خانه‌های تیمی فحشا، محل‌های خرید و فروش سلاح گرم و غیره را کشف و جمع‌آوری کنند.
سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عموم مردم اعلام می‌کند شماره تلفن 114 ستاد خبری سپاه به صورت 24ساعته آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در سراسر استان است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6743/17/461746/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر