کی‌روش: قرار نیست جلوی اسپانیا و پرتغال برقصیم!
سایت فوتبال زون هلند گزارشی از تیم ملی فوتبال ایران منتشرکرد. در ابتدای این گزارش، نویسنده عنوان کرد علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه، سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد، ستاره‌‌‌هایی هستند که برای مسابقات جام جهانی روسیه، کی‌روش قصد دارد به آنها تکیه کند اما مربی پرتغالی از وضعیت دیگر بازیکنان، بخصوص آن دسته که در لیگ ایران حضور دارند، راضی نیست. کی‌روش در این گزارش چنین صحبت کرده: «شاید این حرفی که می‌خواهم بزنم باعث شود تا کسی ناراحت شود ولی برای من اصلاً فرقی نمی‌کند. دو بازی دوستانه اخیر ما بخوبی نشان داد که بازیکنان ما به‌لحاظ سرعت و نبردهای تن به تن برای جام جهانی آماده نیستند. برای اینکه بازیکنان به مرز آمادگی برسند، راه‌حلی وجود دارد و آن هم گرد هم آوردن بازیکنان در محیطی ویژه و اجرای برنامه‌های تمرینی است. همین حالا باید مشکلات را حل کنیم چون فردا برای انجام این کار دیر خواهد بود.»
در ادامه صحبت‌های کی روش آمده: «بازی در جام حذفی ایران، لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا برای رسیدن به سطح آمادگی که ما انتظار داریم، برای بازیکنان داخلی کافی نیست. هر کسی که حرفی غیر از این را بزند، دروغ می‌گوید. اگر ما برنامه آماده‌سازی مناسبی ترتیب ندهیم، در جام جهانی شانسی نخواهیم داشت.»
کی‌روش یادآور شده: «از بازی مقابل مراکش چه انتظاری دارید؟ انتظار دارید ما به جام جهانی برویم تا مقابل پرتغال و اسپانیا برقصیم؟ خیر، بلکه آنجا یک جنگ واقعی خواهد بود. کشورهایی همچون پرتغال و اسپانیا، 40، 50 یا 60 سال جلوتر از ایران هستند. آیا می‌توانیم این اختلاف زیاد را در این فرصت کم به حداقل برسانیم؟ مدافعان ما باید قادر باشند که ده‌ها بار با رونالدو به هوا بپرند، در غیر این‌صورت شانسی در مقابله با رونالدو نخواهند داشت.»

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6782/23/467492/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر