وزیر دادگستری: گزارش‌ کمیته بازدید از زندان‌ها به رئیس‌ جمهوری ارائه می‌شود
وزیر دادگستری، همکاری نکردن دستگاه‌های غیردولتی با کارگروه بررسی وضعیت بازداشتگاه‌ها و بازداشت شدگان را رد کرد و گفت: گزارش‌های تکمیلی در این باره پس از یکی، دو جلسه دیگر که خواهیم داشت به آقای رئیس ‌جمهور داده می‌شود. ما هم‌ اکنون در حال در جمع‌بندی این موضوع هستیم.
به گزارش ایلنا، سیدعلیرضا آوایی دیروز و در پایان نشست هیأت دولت، درباره نتیجه کمیته بازدید از زندان‌ها و بازداشت‌های حوادث دی ماه گفت: بعد از مأموریتی که داده شد، یک جلسه در شورای عالی امنیت ملی و یک جلسه هم درخدمت وزیر کشور برگزار شد زیرا در حقیقت دو مأموریت داده شده بود؛ یکی به آقای شمخانی و هم یکی به آقای رحمانی فضلی.  وی با بیان اینکه به دنبال آن دوجلسه، برخی تحقیقات انجام شد و پاسخ‌هایی نیز داده شده است، اظهار کرد: گزارش‌های تکمیلی در این باره پس از یکی، دو جلسه دیگر که خواهیم داشت به آقای رئیس ‌جمهوری داده می‌شود. ما ‌اکنون در حال جمع‌بندی این موضوع هستیم.
وزیر دادگستری درباره نظارت بر بازار در ماه رمضان نیز تصریح کرد: چند روز پیش جلسه‌ای در این باره برگزار و دو نظر مطرح شد. یک نظر این بود که برخی از کسبه‌ و بازاریان یک مسیر بی‌وفایی با ملت را در پیش گرفته‌اند و به بهانه بعضی از مسائل سیاسی و ارزی، اجناسی را که در بازار داشته‌اند، احتکار کرده‌اند.
آوایی ادامه داد: نمایندگان بازار چنین نظری نداشتند ولی گزارش‌هایی که داده شده نشان می‌دهد این قضیه، بخشی‌ از آن درست است بنابراین از سازمان تعزیرات و مجموعه‌های موظف دیگر خواسته‌ایم از همه ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنند؛ با تذکر دادن و سپس با اقدام. حتماً با کسانی که احتکار می‌کنند و در چنین شرایطی ملت را در تنگنا قرار می‌دهند، برخورد می‌کنیم.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6782/21/467515/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر