روی خـط خـــــــبر
آموزش هنر به مثابه یک فرآیند

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر توجه و برنامه‌ریزی فرآیندهای آموزشی هنر تأکید کرد. سید مجتبی حسینی، در گردهمایی کارشناسان آموزش ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها که روز گذشته برگزار شد، گفت: آموزش هنر به تصحیح و ارتقای برخی روش‌ها نیاز دارد و لازم است آموزش هنر به صورت یک فرآیند و در ارتباط با مشخصه‌ها و مراحل و بخش‌های آن مورد توجه قرار گیرد.

اجرای ارکستر ملی در باکو

ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی به مناسبت هفته فرهنگی ایران در آذربایجان به این کشور سفر می‌کند و در باکو و گنجه ششم وهشتم تیرماه ساعت 19 به اجرای برنامه می‌پردازد.

نمایشگاه کودکان و رؤیاهای صلح‌آمیز

نمایشگاه نقاشی‌های کودکان شش ساله که رؤیاهای خود از آینده‌ای صلح‌آمیز را به تصویر کشیده‌اند، در فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود.این نمایشگاه به همت موزه صلح تهران برگزار می‌شود که در آن از کودکان 6 ساله خواسته شده بود تا تصویری را که از آینده صلح‌آمیز خود دارند نقاشی کنند.

انتخاب دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

مریم کاظمی نویسنده، کارگردان، بازیگر و طراح تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان به عنوان دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شد.

روایت «شیرین» عباس کیارستمی در قاب عکس

نمایشگاه «شیرین - عباس کیارستمی» شامل عکس‌هایی از بازیگران فیلم «شیرین» ساخته عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران جمعه یکم تیر از ساعت ۱۶ در نگارخانه ثالث افتتاح می‌شود.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6806/21/471057/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر