اخبار
قتل زوج بازنشسته در خانه

سارقان جنایتکار با ورود به خانه زوج سالمند در بندرعباس آنها را به قتل رسانده و متواری شدند.به گزارش خبرنگار «ایران»، عصر سه‌شنبه دختر جوانی در تماس با پلیس از قتل پدر و مادرش در خانه خبر داد و گفت: حدود ساعت 3 بعداز ظهر به خانه آمدم اما در کمال ناباوری با اجساد خونین پدر و مادرم رو‌به‌رو شدم. خانه به هم ریخته بود و مقداری پول و طلا سرقت شده بود. با اعلام موضوع، مأموران پلیس به محل حادثه رفتند و دریافتند این زوج 70 ساله که از فرهنگیان بازنشسته بودند با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده‌اند. با توجه به اینکه اموال این زوج به سرقت رفته بود انگیزه ارتکاب جنایت به خاطر سرقت در دست بررسی است.فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس نیز در این باره گفت: هفت تیم مجرب روی این پرونده در حال فعالیت هستند اما هنوز به نتیجه‌ای دست نیافته‌ایم.سرهنگ اسماعیل مشایخ، افزود: علت این حادثه هنوز مشخص نشده است، باید سرنخی از این حادثه به دست آید تا بتوانیم در مورد آن اظهارنظر کنیم. باقر کشفی - مشاور عالی استاندار هرمزگان- نیز از دستور دکتر «همتی» استاندار هرمزگان به فرمانده نیروی انتظامی استان برای رسیدگی ویژه و فوری به پرونده قتل زوج معلم در بندرعباس خبر داد.

پنج سال نگهداری در کانون مجازات نوجوان 17 ساله

گروه حوادث/ پسر نوجوانی که به اتهام حمل و نگهداری 108گرم شیشه و30گرم هرویین دستگیر شده است پس از محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری صبح دیروز با حکم قضات این دادگاه به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد. به گزارش خبرنگار حوادث«ایران»، این نوجوان 17 ساله سال گذشته در خاک سفید تهران پارس به اتهام خرید وفروش و نگهداری مواد مخدر دستگیر شده بود. او در نخستین مرحله بازجویی اعتراف کرد که موادمخدر کشف شده متعلق به اوست اما در دادگاه گفت: من از روی ترس اقرار کردم اما این مواد به مادر معتادم تعلق داشت.قضات دادگاه با توجه با اسناد و محتوای پرونده این پسر را مجرم شناخته و بر اساس ماده 89 قانون مجازات اسلامی و همچنین از آنجایی که وی زیر 18 سال سن دارد او را به 5 سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم کردند.

سقوط جت آموزشی در چابهار

 یک جت آموزشی پایگاه نیروی هوایی کنارک در شهرستان چابهار سقوط کرد.
این حادثه ساعت 10 صبح دیروز اتفاق افتاد و امدادگران دقایقی بعد به محل حادثه شتافتند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: با توجه به اینکه حادثه در منطقه کوهستانی و صعب‌العبور رخ داده بود و پیدا کردن محل حادثه نیاز به تجسس داشت، مدتی طول کشید تا نیروهای امدادی ما به محل حادثه برسند.
این حادثه 2 مصدوم در پی داشت که بلافاصله با یک بالگرد برای درمان به بیمارستان شهرستان چابهار منتقل شدند و در حال حاضر تحت درمان قرار دارند که یکی از آنها از ناحیه پا و یکی از آنها از ناحیه گردن مجروح شده‌ است.زمان سقوط جت آموزشی این دو سرنشین با چتر نجات در کوهستان فرود آمده بودند.کارشناسان سرگرم تحقیق درباره علت سقوط این جت آموزشی هستند.آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6824/17/473714/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه