دنیای وارونه‌ی وارونه!
همایون حسینیان
امروز تصمیم دارم دو مکالمه و پیغام و پسغامو بدون نوشتن اسم افراد براتون اینجا بذارم ببینم می‌تونین حدس بزنین این صحبت‌ها مال کدوم قشر از افراد جامعه هست بعد متن کامل خبرو براتون بذارم. 1- نفر اول: «آقای فلانی با آقای بهمانی  پشت پرده دارن کلی پول می‌خورن و با هم زد و بند دارن!» نفر دوم: «هرکی از این حرفا می‌زنه سند رو کنه و اگه سند نداره دهنشو ببنده». نفر دوم: «فلانی من اگه دهنمو باز کنم تو باید دهنتو گل بگیریا!». خب تونستین حدس بزنین؟ این صحبت‌ها مربوط به حسین فرحبخش و رامبد جوان است که اتفاقاً افرادی هستن که در فضای رسانه‌ای و تصویری کشور دارن فعالیت می‌کنن و تولیداتشون کلی مخاطب هم داره.
جریان اینه که به گزارش تابناک:«بعد از عدم اکران فیلم تازه محمدحسین فرحبخش در سالن‌های سینمای شهر تهران، احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص پیدا کرد، مانع  این اکران شده بود و همین مسأله واکنش فرحبخش را به دنبال داشت و او را رانت‌‎خوار خواند و پای رامبد جوان را به میان کشید.»
حالا مکالمه دوم فکر می‌کنین مال کیه؟ 2- نفر اول: «می دونی چیه عزیزم اطرافیانت نمی‌ذارن ما باهات تماس بگیریم هی مخالفت می‌کنن!» نفر دوم: « ولشون کن! بهشون محل نذار! اونا همه شون احمق و نادونن! به حرفاشون گوش نکن. تو زنگتو بزن!» خب اینو تونستین حدس بزنین؟ نه این مکالمه دو عاشق و معشوق نیست، بلکه مکالمه پوتین و ترامپ بود. تسنیم گزارش داده: «دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا در گفت‌و‌گویی که اوایل امسال با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه داشته است، مشاوران و دستیارانش را که مانع  برقراری تماس تلفنی رهبران دو کشور شده‌اند، افرادی نادان و احمق ارزیابی نموده است.» همچنین در ادامه اومده: «پوتین برخی مشاوران دولت ترامپ را متهم کرده است که مانع  برقراری تماس تلفنی با رئیس جمهوری امریکا شده‌اند » عجب دنیا وارونه شده. الان دیگه معلوم نیست کی به کی می‌خواد چی بگه. همه چی با هم قاطی شده. لابد فردا باید انتظار داشت مکالمه دو تا عاشق و معشوق اینجوری باشه: «عاشق: کی می‌توانید قرار بگذارید تا با هم گفت‌و‌گوی مستقیم کنیم؟ معشوق: ابتدا شما تهدیدهاتان را قطع کنید تا بستر برای مذاکرات فراهم شود بعد صحبت از گفت‌و‌گوی مستقیم کنید!»

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6824/24/473736/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه