سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

چگونه صرفه جویی کنیم
از کجا شروع کنیم

منتظر پاسخ ها و نظرات شما هستیم
  درخواست یک بازنشسته / گیوه‌چی: اینجانب از بازنشسته‌های کشوری هستم که در سال 58 بنابر مصوبه دولت وقت و با اضافه کردن سنوات، زودتر از موعد مقرر بازنشسته شدیم ولی متأسفانه چند سال بعد سنوات ارفاقی را از ما کسر کردند و از این حیث بسیار ضرر کردیم و ما را در فقر کامل قرار دادند. حالا که دولت تصمیم دارد با همسان‌سازی حقوق بازنشسته‌ها ما را سر و سامان دهد، درخواست داریم با عنایت به وضع مالی ما بازنشسته‌ها، با باز گرداندن مبالغی که از حقوق ما کسر شده است و افزودن سنواتی که به ناحق از حقوق ما کسر کرده‌اند گوشه‌ای از اوضاع نابسمان مالی ما را جبران کنند.
  شرایط دریافت داروی جانبازان / احمد ذوالفقاری: جهت دریافت دارو می‌بایست جانبازان پوکه داروی قبلی خود را هنگام دریافت دارو تحویل دهند در غیر این‌صورت پول دارو پرداخت نمی‌شود. می‌خواستم بگویم مگر پادگان است که پوکه تحویل دهیم. این چه قانونی است که برای جانبازان گذاشته‌اند. هر جانبازی که مورد تأیید بنیاد جانبازان است جهت درمان خود دارو می‌گیرد. پزشک معتمد بنیاد نیز که تأیید کرده است پس چرا این قانون را گذاشته‌اند؟
  عدم دستورالعمل محاسبه انرژی خورشیدی / آقای یاوری: در خصوص تشویق مردم به استفاده از انرژی خورشیدی، الآن مدت یکسال است که در ساختمان منزل خودمان پنل خورشیدی نصب کرده‌ام ولی سازمان توزیع برق منطقه کرج، دستورالعمل محاسبه و صدور صورتحساب را نمی‌تواند انجام دهد. حالا چطور مردم را تشویق به این کار می‌کنند. لذا لازم است اول وزیر محترم نیرو راهکار و دستورالعمل‌های تسهیل در این کار را ابلاغ کنند. کارهای زیربنایی انجام شود و سپس مردم را تشویق به این کار کنند.
  صرفه‌جویی در مصرف برق / محمد ریس: به‌وزارت نیرو پیشنهاد دارم حالا که کشور دچار کمبود برق است و مردم با قطع شدن روزانه برق مواجه هستند. جهت صرفه‌جویی برق جلوی این ریسه‌ها و نورافشانی‌های غیر لازم را بگیرید تا ان‌شاءالله شاهد قطع شدن برق مشترکان در طول شبانه روز نباشیم.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6824/1/473758/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر