خودکشی مرد کینه جو پس از اسید پاشی
گروه حوادث/ مرد اردبیلی وقتی متوجه شد همسر سابقش قصد ازدواج دوباره دارد او را هدف اسیدپاشی قرار داد و خودش نیز خودکشی کرد.
ناصر عتباتی - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل- در تشریح این خبر به ایرنا گفت: این زوج دارای دو فرزند هستند اما ‌دو سال قبل از هم جدا شدند و حضانت فرزندان را به مادر سپردند. تا اینکه مدتی قبل مرد میانسال متوجه شد همسر سابقش قصد دارد دوباره ازدواج کند. وی با شنیدن این خبر به سراغ زن رفت و در اقدامی کینه توزانه وی را هدف اسیدپاشی قرار داد تا به نوعی از او انتقام بگیرد. اما پس از این کار خودکشی کرد.
مرد انتقامجو که بشدت مجروح شده بود تا رسیدن به بیمارستان جان سپرد. اما زن به‌خاطر سوختگی شدید به بیمارستانی در تبریز انتقال یافت و تحت درمان پزشکان قرار گرفت.
به‌گفته دادستان اردبیل پلیس و دادستانی به محض وقوع این حادثه وارد ماجرا شده ولی عامل اسیدپاشی بعد از ارتکاب جرم اقدام به خودکشی کرد و تا رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: این زن و شوهر طلاق رسمی گرفته بودند اما بارها زن توسط همسر سابقش مورد تهدید قرار گرفته بود که سرانجام مرد با شنیدن موضوع ازدواج زن اقدام به اسیدپاشی کرد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6848/20/477585/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر