اخبار

تشکیل  ستاد بودجه 98

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای اینکه سازمان برنامه و بودجه بتواند در مهلت قانونی لایحه بودجه را به مجلس تقدیم کند، ستاد بودجه 98 تشکیل شد و نخستین جلسه آن نیز بعدازظهر امروز (پنجشنبه) برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا، «محمدباقر نوبخت» در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه سازمان برنامه و بودجه باید زودتر لایحه را به دولت بدهد، این ستاد تشکیل شد. وی درخصوص عملکرد سازمان متبوعش در چهار ماهه نخست امسال گفت: 105 هزار میلیارد تومان منابع به خزانه واریز شد که نسبت به چهار ماهه پارسال 58 درصد رشد داشت. رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: اعتبارات اختصاص یافته به امور جاری در چهار ماهه نخست امسال 15 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است. نوبخت بیان کرد: در چهار ماهه ابتدای امسال 23 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های عمرانی اختصاص یافت که نسبت به مدت مشابه پارسال 21 برابر رشد داشت. وی افزود: در چهار ماهه نخست پارسال یک هزار و 100 میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی اختصاص یافته بود.
نوبخت در ادامه گفت: تا پایان مردادماه هزار و 200 میلیارد تومان دیگر بابت پاداش بازنشستگان فرهنگی و دانشگاه فرهنگیان پرداخت می‌شود. وی اضافه کرد: در ماه‌های گذشته نیز هزار و 200 میلیارد تومان در این زمینه پرداخت شده بود.

امامی کاشانی امام جمعه این هفته تهران

نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی کاشانی در مصلای تهران برگزار می‌شود.

سپنتا نیکنام :  سفیر صلح ایرانیان  می‌شوم

عضو شورای شهر یزد گفت: در کنار وظایفم پیام صلح و همدلی ایرانیان را انتقال می‌دهم. سپنتا نیکنام در حاشیه حضورش در ایسنا با بیان اینکه حضور مجدد من در شورای شهر یزد نتیجه وحدت و همدلی است، گفت: اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان سبب شد که این اتفاق رخ دهد. وی با بیان اینکه «باید در جایگاه نمایندگی مردم خدمت کنم» تصریح کرد: به واسطه اتفاقات رخ داده می‌توانم به عنوان سفیر صلح، پیام‌آور صلح و همدلی ایرانیان باشم و آن را به گوش جهانیان برسانم. نیکنام دیروز برای تبریک روز خبرنگار به تحریریه روزنامه ایران آمد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6848/2/477620/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر