به کمک نرم افزار باغ خود را طراحی کنید
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که یک ویلا در اطراف شهرهای بزرگ دارید مطمئناً می‌توانید آن را به بهترین فضا برای تفریح آخر هفته خود تبدیل کنید. اما گلکاری و چیدمان یک باغچه یا باغ کوچک و ایجاد فضای سبز، نیازمند صبر و حوصله و البته کمی سلیقه و اطلاعات است. اگر اطلاعات چندانی از گلکاری و چیدمان حیاط و باغ ندارید و نمی‌خواهید از کسی هم کمک بگیرید نرم افزار Artifact Interactive Garden Planner می‌تواند به شما کمک کند.
این نرم افزار کاربردی را براحتی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید و با کمک آن، ابتدا به‌صورت یک برنامه رایانه‌ای، محل قرار گرفتن درختان، سکوها و صندلی‌ها و... را مشخص کنید. به این ترتیب یک نمای کلی از باغ و ویلای طراحی شده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و می‌تواند به دلخواه خود برخی موارد را تغییر دهد.
با کمک این نرم افزار همچنین می‌توانید جای قرار گرفتن نرده‌ها، فنس‌ها و مسیرهای بین باغ را مشخص کرده و در نهایت از نقشه کلی که مورد تأییدتان قرار دارد پرینت بگیرید و با توجه به آن، شروع به زیباسازی حیاط یا باغ خود بکنید.
یکی ازویژگی‌های این نرم افزار، قابلیت ایجاد بهترین کیفیت از طرح برای خروجی گرفتن مانند پرینت است و همچنین می‌توانید طرح‌های مورد تأیید خود را در یک آرشیو نگهداری کنید.
ارتقای کیفیت رنگ‌های مورد استفاده و همچنین رفع تعدادی از باگ‌های نرم افزار بخشی دیگر از توانمندی‌ها و قابلیت‌های آن محسوب می‌شود.با کمک این نرم افزار همچنین می‌توانید بافت‌های خاصی را برای طرح هایتان در نظر بگیرید.
اگر شما هم علاقه مندید از این نرم افزار استفاده کنید می‌توانید آن را به‌صورت رایگان از وب سایت P30world.com دانلود کنید.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6856/17/478896/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر