اخـــبارپرونده عجیب غرق شدن دختر و پسر تهرانی
 
گروه حوادث- حسین خانی/ پلیس برای حل معمای مرگ مشکوک دختر و پسر تهرانی در سواحل بابلسر، یک پسر جوان را بازداشت کرد اما وی مدعی است از شب حادثه چیزی به یادش نمی‌آید.به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، صبح یکشنبه 18 شهریور جسد دختر 17 ساله‌ای در سواحل پارکینگ 4 شهرستان بابلسر کشف شد. بررسی‌های مقدماتی نشان داد دختر جوان به همراه یک دختر و دو پسر دیگر از تهران برای تفریح به شمال آمده بود. اما ساعت سه صبح پس از ورود به آب به شکلی مرموز ناپدید شده و خبری از او نبود. جست‌و‌جو‌ها برای یافتن این دختر، سه ساعت طول کشید و امدادرسانان و ناجیان غریق جسد را بیرون کشیدند. با تعیین هویت این دختر به‌نام ملیکا و در حالی که تحقیقات در حال انجام بود، جسد پسر جوان دیگری نیز در سواحل پارکینگ یک بابلسر پیدا شد. با انتقال اجساد به پزشکی قانونی علت مرگ هر دو قربانی غرق شدگی اعلام شد اما با توجه به اینکه موضوع مشکوک به‌نظر می‌رسید بازپرس پرونده دستور بازداشت همراهانشان را داد.اوضاع وقتی پیچیده‌تر شد که پسر جوان بازداشت شده در جلسه بازجویی حالتی غیرطبیعی داشت و مدعی بود یادش نمی‌آید با چه کسانی به این سفر آمده و دختر جوان همراهشان نیز متواری است.
علی روستایی آهنگر، رئیس جمعیت هلال‌احمر بابلسر و رئیس کمیته مقابله با تلفات انسانی دریای بابلسر در این باره گفت: «به‌نظر می‌رسد قربانی دوم حادثه هیچ مدرک هویتی به همراه نداشت اما تحقیقات نشان داده که هر دو قربانی به همراه افراد دیگری به شمال آمده‌اند و همزمان غرق شده‌اند.»تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه دارد که پسر جوان با دستور بازپرس تا تکمیل تحقیقات با قرار قانونی در اختیار پلیس قرار گرفته و کارآگاهان امیدوارند بتوانند با بهبود حال پسر جوان معمای مرگ همزمان این دختر و پسر را مشخص کنند.

حادثه خونین برای دو کولبر


انفجار مین و سقوط از صخره حوادثی بود که برای دو کولبر سردشتی رخ داد و باعث مرگ و جراحت آنها شد.به‌گزارش ایلنا، بامداد سه‌شنبه- ٢٠ شهریور- یک کولبر ٤٧ ساله اهل روستای کانی زرد سردشت، در کوهستان «مامند» ناحیه هلشو در هنگام کولبری و در اثر انفجار مین جانش را از دست داد. جسد این کولبر سردشتی به بیمارستان شهر قلعه دزه منتقل شده است.در حادثه‌ای دیگر نیز که دیروز رخ داد یک کولبر اهل شهر ربط هنگام کولبری به‌دلیل سقوط از صخره از ناحیه سر بشدت زخمی شد. هویت این کولبر ٢٣ ساله؛ حسین احمدی، اعلام شده است. این کولبر جوان برای درمان به مراکز درمانی سردشت منتقل شده است.

آتشی که بچه ها در روستا برافروختند

آتش بازی کودکان وقتی با وزش باد همراه شد انبار بزرگ علوفه و چند خانه روستایی را خاکستر کرد.به گزارش ایسنا ،داریوش لندنیان- مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب- در این باره گفت: این حادثه در روستای گل سلیمان‌آباد میاندوآب رخ داد و خسارت یک میلیارد ریالی برجا گذاشت. نخستین بررسی‌ها نشان می‌دهد عامل آتش‌سوزی بی‌احتیاطی در روشن کردن آتش توسط بچه‌های روستا در کوچه مجاور انبار اعلام شد. آتش روشن کردن کودکان و وزش باد عاملی بوده است تا انبارهای کاه و یونجه دچار آتش‌سوزی شوند.در این حادثه بیش از 5000 بسته یونجه و 45 تن کاه و 5 رأس گاو، 4 خانه و انبار علوفه دچار حریق شده که طبق برآورد کارشناسان این آتش‌سوزی دست کم یک میلیارد ریال خسارت وارد کرده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6874/19/481665/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر