تخصیص اعتبار برای تکمیل آزادراه قزوین - رشت
سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص 4 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل 8.5 کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین- رشت موافقت کرد.
«خیرالله خادمی»، معاون وزیر راه و شهرسازی به ایرنا، گفت: با 4 هزار میلیارد ریال اعتبار 8.5 کیلومتر باند رفت پروژه، حدفاصل شهر منجیل تا رودبار تکمیل می‌شود. این پروژه در 3 مرحله اجرا شده است. مرحله نخست به طول 127 کیلومتر زیر بار ترافیک قرار دارد، مرحله دوم به طول
3.2 کیلومتر به‌عنوان کنارگذر شهر منجیل برای رفع مشکل گلوگاهی تونل‌های قدیم منجیل با چهارخطه شدن مسیر موجود در حال استفاده است.
خادمی ادامه داد: اجرای 8.5 کیلومتر انتهایی آزادراه قزوین- رشت به‌عنوان مرحله سوم در دستور کار قرار گرفت تا با ایجاد فرصت کسب و کار برای مردم شهر رودبار با ساخت یک باند رفت از قزوین به رشت و عبور از شهر رودبار از سمت رشت به قزوین اجرا شود.معاون وزیر راه و شهرسازی بر رعایت مسائل و نکات زیست محیطی برای حداقل خسارت تخریبی به محیط زیست و منابع طبیعی تأکید کرد و درباره رفع گره‌های ترافیکی جاده‌های منتهی به گیلان گفت: اکنون مطالعات آزاد راه امامزاده هاشم - انزلی و امامزاده هاشم - چابکسر تکمیل شده و در مرحله جذب سرمایه‌گذار است.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6874/20/481672/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر