حمـــل و نقــل
آخوندی: مردم تاوان مدیریت غلط شهرفروشی را می‌دهند

وزیر راه و شهرسازی گفت: اداره شهر 11 میلیونی تهران در یک دهه گذشته با مدیریت اشتباه از طریق «شهر فروشی» بوده که این مسأله کیفیت زندگی شهروندان را در این کلانشهر به پایین‌ترین سطح تنزل داده است.به گزارش ایرنا، «عباس آخوندی» در چهل و نهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی پایدار شهری ایران افزود: اکنون مسأله آب و هوا در تهران به مهم‌ترین مشکلات ما تبدیل شده است؛ متأسفانه فروش شهر در 10 سال گذشته سبب شد تاوان مدیریت غلط اداره تهران را مردم بدهند. آخوندی بر تسریع اجرای طرح بازآفرینی شهری در کلانشهر تهران و شهرستان‌های همجوار آن تأکید کرد و افزود: ارتقای کیفیت شهروندان مهم‌ترین هدف اجرای این طرح است؛ اکنون 4.5 میلیون نفر در تهران در محلات نازل زندگی می‌کنند.

قطع دسترسی سایت‌های آنلاین به پروازهای هما لغو شد

در حالی مقام مسئول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دسترسی دوباره سایت‌های آنلاین بلیت‌ به پروازهای ایران‌ایر را بعید دانسته بود که مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از دسترسی دوباره این سایت‌ها به پروازهای هما خبر داد. به‌گزارش تسنیم، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به دسترسی مجدد سایت‌های فروش اینترنتی به بلیت پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ عصر دوشنبه در یک جلسه با حضور مسئولان مسائل سایت‌هایی که به دلایلی موجب قطع دسترسی آنها به سیستم فروش بلیت ایران‌ایر شده بود مورد بررسی و بر لزوم اهتمام بیشتر در خدمات‌رسانی و تسهیل استفاده متقاضیان از امکانات بخش هوایی تأکید شد.

آغاز پروازهای مسافری فرودگاه پیام از ۲۳ شهریور

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی پیام از آغاز پروازهای مسافری این فرودگاه در تاریخ ۲۳ شهریورماه خبر داد. به‌گزارش تسنیم، منوچهر اتقیایی اظهارکرد:‌ مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته روز جمعه 23 شهریور ماه، اولین پرواز مسافری فرودگاه پیام ساعت 15 از مشهد به فرودگاه پیام وارد شده و ساعت 16:15 دقیقه فرودگاه پیام را به مقصد مشهد ترک خواهد کرد.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6874/5/481707/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر