پیروزی ایران در دیدار دوستانه برابر ازبکستان

اولین بازی، اولین برد


تیم ملی شب گذشته در اولین دیدار خود در راه آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا در تاشکند برابر تیم ملی ازبکستان قرار گرفت. کارلوس کی‌روش در این مسابقه امیر عابدزاده را درون دروازه قرار داده بود و نفرات دیگری مانند اشکان دژاگه، علی قلی زاده، وریا غفوری و میلاد محمدی هم نسبت به ترکیب اصلی ایران در جام جهانی دیگر تغییرات ترکیب تیم ملی بودند.
یوزها همانند همیشه در نیمه اول نمایش خوبی در خط دفاعی و میانی داشتند ولی در بخش هجومی ضعیف کار کردند و به غیر از یک موقعیت، نتوانستند خطر چندانی روی دروازه ازبکستان خلق کنند.
در مقابل شاگردان هکتور کوپر در حضور تماشاگرانشان بیشتر روی توپ‌های بلند پشت مدافعان ایران در ضد حملات و ارسال از جناحین برنامه داشتند که آنها نیز در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند تا مثل ایران در امر گلزنی موفق عمل نکنند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که دو تیم دست به تعویض‌های مختلفی زدند و کی‌روش هم بازیکنانی مانند طارمی را به میدان فرستاد و در ادامه هم مهدی ترابی را روانه میدان کرد.
در این شرایط یکی از حملات ایران جواب داد و در دقیقه 67 علی قلی زاده با حرکت تکنیکی از سمت چپ، بازیکن مقابل خود را از پیش رو برداشت و به سعید عزت‌اللهی پاس داد و او هم با یک پاس طولی مهدی ترابی را صاحب توپ کرد و این بازیکن هم با یک بغل پا دروازه ازبکستان را باز کرد و این بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6874/1/481747/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر