سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

■ 90 هزار ریال بابت خدمات ویژه‌ای که استفاده نکردم/ 780... 0911: همراه اول توسط شرکت... پیامک داد که شماره شما جهت دریافت اخبار ورزشی فعال شده است. همان لحظه من انصراف دادم حالا در قبض مبلغ 90 هزار ریال به عنوان خدمات ویژه  اضافه نموده‌اند. از وزارت محترم ارتباطات و شرکت مخابرات خواستار رسیدگی هستم.
■ کار غیراخلاقی کیهان در ریختن آبروی افراد / فاطمه بیانی: روزنامه کیهان اسامی 12 نفر از متهمانی که در فروش تلفن همراه در بازار نقش داشتند چاپ و همراه با اسامی، تصاویر آنها را نیز منتشر کرده است. در گذشته روال چنین بود که تا اتهام فردی اثبات نمی‌شد تصویر او را منتشر نمی‌کردند یا شطرنجی می‌کردند تا آبروی افراد بی‌جهت از بین نرود. از مسئولان خواهشمندیم به جهت حفظ آبروی افراد تا اتهام فرد اثبات نشده اسامی، تصاویر و مشخصات آن را در رسانه‌ها منتشر نکنند.
■ شرکت‌های شستا متعلق به کارگران و کارمندان است/ سید علی میر اسماعیلی - اسلامشهر: اخیراً مدیرعامل محترم سازمان تأمین اجتماعی اعلام کردند که شرکت‌های شستا متعلق به سازمان تأمین اجتماعی در آستانه واگذاری به مردم است. آقای نوربخش باید توجه داشته باشد که شرکت‌های شستا متعلق به کارگران و کارمندان تأمین اجتماعی است و می‌بایست به آنها واگذار شود. مسئولان سازمان تأمین اجتماعی بهتر است به فکر همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باشند که مجلس شورای اسلامی چند سال است آن را تأیید کرده و باید اجرایی شود.
■ افزایش سه برابری قیمت لوازم بهداشتی / آقای براتی - بروجن: اینجانب فروشگاه لوازم بهداشتی دارم. مدت یک ماه است قیمت پوشک ایزی لایف دو تا سه برابر شده و اخیراً نایاب. این محصول برای افراد بزرگسال بیمار و رنجور کاربرد دارد. این افراد مسن، پدران و مادران ما هستند و آبرومندند و با توجه به مشکل جسمی خود به این محصول نیاز دارند. از مسئولان خواهش می‌کنم برای حل مشکل این افراد آبرومند فکری کنند.
■ مسئولان در جهت رفع مشکلات تدبیر کنند / آقای سیجانلو - مازندران: در شرایط فعلی کشور و با توجه به گرانی موجود در بازار، زندگی برای اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه بسیار سخت شده است. از مسئولان درخواست داریم تصمیم جدی برای رفع مشکلات اتخاذ کنند.
■ گرانی پکیج‌های ساختمانی / آقای خندان: قبل از گرانی ارز، قیمت پکیج‌های ساختمانی بین یک میلیون و 700 هزار تا 2 میلیون تومان بود که در حال حاضر با توجه به قیمت ارز به 5 میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. با توجه به اینکه این پکیج‌ها ساخت داخل است، این افزایش قیمت به چه دلیل است؟ من یک مصرف‌کننده هستم. از مسئولان درخواست رسیدگی دارم.
■ هزینه بالای ساخت و ساز در روستایی از گیلان / آقای ابوالحسنی: ما روستاییان روستای سیاه داله شاندرمن از توابع استان گیلان جهت ساخت و ساز با مشکل مواجه هستیم. هزینه ساخت و ساز در روستای استان گیلان از قبیل پروانه ساخت، بنیاد مسکن و هزینه‌های نظام مهندسی بسیار بالاست.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6874/1/481748/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر