سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

■ بازنشستگی با 25 سال سابقه / مظفر حسین زاده: از مسئولان محترم سازمان تأمین اجتماعی درخواست دارم کسانی که سن بالای 50 سال و 25 سال سابقه پرداخت بیمه را دارند بازنشسته کنند. با این کار تعداد بسیاری از جوانان می‌توانند سر کار بروند و بیکار نباشند و از طرفی این افراد نیز زودتر بازنشسته شده و کمی استراحت کنند.
■ شرط رضایت همسایگان برای پایان کار ساخت و ساز  / محسن صادق‌پور - استان مرکزی: بسیاری از افرادی که اقدام به ساخت و ساز در مناطق مسکونی می‌کنند مشکلات بسیاری برای همسایه‌ها و ساکنان منطقه ایجاد می‌کنند. از مسئولان محترم سازمان نظام مهندسی درخواست داریم که سازندگان را مکلف به کسب رضایت همسایگان در پایان کار ساخت و ساز کنند که از این طریق حداقل همسایگان و ساکنان متضرر نشوند.
■ مستمری ناچیز حداقل بگیران تأمین اجتماعی / آقای ربانی - ساری: از آقای نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درخواست داریم به فکر حقوق حداقل بگیران سازمان تأمین اجتماعی باشند که زیر خط فقر قرار دارند.
■ برق دزدی برخی دستفروشان وانت بار / آقای محمدی: از شرق تهران تماس می‌گیرم. برخی دستفروشان که با وانت در منطقه سبلان چهارراه نظام آباد به سمت تهران نو اقدام به فروش اقلام مختلف می کنند، برق مورد نیاز خود را از فضای سبز شهرداری می‌گیرند که نوعی دزدی است. ما به هر کجا که مراجعه می‌کنیم هیچ مسئولی پاسخگو نیست. اداره برق می‌گوید به ما مربوط نیست. این موارد هم خطرناک و همچنین برق دزدی است.
■ شفافیت در بیان علت افزایش قیمت‌ها / سهراب سفیدی: از مسئولان محترم درخواست دارم به‌صورت شفاف به مردم بگویند این افزایش قیمت کالاها و ارز به چه دلیل است. مسئولان به‌صورت شفاف مقصر این افزایش قیمت‌ها را به مردم بگویند تا مردم بدانند چه بر سرشان دارد می‌آید.
■ وضعیت خیابان زنجان تهران / آقای جلیلی: خیابان زنجان مشکلات بسیاری دارد. از یک طرف ترافیک سنگین در این خیابان وجود دارد و از سویی کسبه صافکار و نقاش در این محل بسیار است که تعداد زیادی ماشین را به‌صورت دوبله در این خیابان پارک می‌کنند. با این مشکلات ستاد ترخیص خودرو را به این محل آورده‌اند که مشکلات را دوچندان کرده است. از مسئولان درخواست رسیدگی به مشکلات اهالی این منطقه را دارم.
■ سود سهام عدالت چه شد؟ / آقای امامی فر - رضوان شهر: سود سهام عدالت سال 95 را واریز کرده‌اند، در حالی که برای ما این سود سهام واریز نشده است این در حالی است که تمام مدارک و شماره حساب‌های اعلامی و شماره شبا ما درست است. از مسئولان درخواست داریم نسبت به واریز سود سهام عدالت سال 95 برای کسانی که واریز نشده است، اقدام کنند.
■ افزایش یارانه مناطق محروم کشور / آقای صادقی - کرج: از دولت درخواست داریم یارانه افرادی را که در مناطقی مثل سیستان و بلوچستان، خوزستان و دیگر مناطق محروم زندگی می‌کنند افزایش دهد تا این افراد در مناطق خود به زندگی ادامه دهند و اقدام به مهاجرت نکنند که مهاجرت به شهرهای بزرگ باعث ایجاد مشکلاتی برای کشور است.
■ بازخرید اجباری در اداره پست / آقای عضنلو: اینجانب 20 سال کارمند اداره پست بودم. به زور و اجبار مرا بازخرید کرده‌اند. ما زندگی و جوانی خود را از دست داده‌ایم و با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده‌ایم. در حال حاضر هیچ کجا به من کار نمی‌دهند. از مسئولان درخواست دارم شرایطی فراهم کنند تا سر کار خود بازگردم حتی حاضرم مبلغ بازخریدی خود را نیز پس بدهم.
■ افزایش قیمت سیب زمینی / حسین خانی: جهت تهیه سیب زمینی به بازار مراجعه کردم که با افزایش قیمت آن مواجه شدم. وقتی اعتراض کردم می‌گویند این سیب زمینی‌ها را برای ایام محرم انبار کرده‌اند که در آن ایام گران‌تر به فروش برسانند. من یک بازنشسته هستم و از مسئولان درخواست دارم به فکر زندگی مردم باشند.آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6875/1/481895/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر