سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

■  افزایش قیمت سیگار / قاسم شاملی - تبریز: رسانه‌ها اعلام کردند که قیمت سیگار، 30 درصد افزایش داشته است در صورتی که اصلاً این خبر صحت ندارد و قیمت سیگارها 300 درصد گران شده است مثلاً یک سیگار که قیمت آن 2 هزار تومان بوده به 6 هزار تومان و سایر سیگارها هم به‌همین صورت افزایش داشته است. از مسئولان درخواست رسیدگی به این موضوع را دارم.
■  فقدان زیرساخت لازم در استفاده از انرژی خورشیدی / آقای یاوری: من چهار سال است که یک پنل خورشیدی را روی پشت بام ساختمان خود نصب کرده‌ام ولی متأسفانه بعد از گذشت این چهار سال، اداره برق کرج هنوز نتوانسته روشی را جهت محاسبه میزان برق مصرفی ساختمان اینجانب محاسبه و صورتحساب صادر کند. مسئولان مرتب تشویق به استفاده از انرژی خورشیدی می‌کنند ولی متأسفانه هنوز زیرساخت‌های آن را فراهم نکرده است و مردم را تشویق به این کار می‌کند.
■  چرا با گرانفروشی کالاها برخورد نمی‌شود / آقای میراسماعیلی - بابلسر: چرا سازمان تعزیرات هیچ برخوردی با معضل گرانفروشی نمی‌کند. اکثر فروشگاه‌ها کالاهای خود را با قیمت خیلی بالاتر از قیمت مصرف‌کننده به فروش می‌رسانند و قیمت‌های حک شده روی کالاها را یا پاک می‌کنند یا مخدوش کرده‌اند و متأسفانه سازمان تعزیرات هم در کل وظایف خود را تعطیل کرده است.
■  مشکلات بیماران با بیمه سلامت و بیمارستان زنجان / جعفر قربانی - زنجان: بنده بازنشسته آموزش و پرورش هستم و مدت 45 سال حق بیمه پرداخت کرده‌ام ولی امروز که جهت درمان به بیمارستانی در زنجان مراجعه کردم مجبور شدم سهم بیمه را هم جهت درمان خودم پرداخت کنم. متأسفانه تنها بیمارستان دولتی در زنجان به‌نام بیمارستان بهمن به خاطر اختلاف به وجود آمده بیمارستان با اداره کل بیمه سلامت، بیماران باید تاوان این اختلاف را بپردازند. مسئولان وزارت بهداشت لطفاً رسیدگی کنند.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6897/1/485457/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر