اول «دلدادگان»؛ بعد برنامه عادل

«90» این هفته پخش می‌شود


در فاصله یک روز مانده تا قرار همیشگی و مرسوم فردوسی‌پور با مخاطبان میلیونی‌اش، همچنان ابهام بر سر پخش برنامه «90» وجود دارد. برنامه‌ای که هفته گذشته روی آنتن نرفت و جنجال زیادی را به همراه داشت. در حالی که به نظر می‌رسید از این هفته همه چیز به حالت عادی بازگردد اما یک شایعه عجیب که بعد از ظهر شنبه منتشر شد، یک بار دیگر، دوستداران فوتبال و برنامه «90» را به فکر فرو برد. اگر دلیل پخش نشدن برنامه «90» در هفته گذشته، پخش مستقیم یک بازی ملی (اسپانیا و انگلیس) بود، این بار شایعه حکایت از پخش مستقیم یک بازی باشگاهی داشت (آرسنال و لسترسیتی). البته قرار گرفتن پخش این بازی در کنداکتور شبکه ورزش، شایعه منتشر شده را از بین برد. با وجود این، حتی نزدیکان عادل فردوسی‌پور هم، امروز با قطعیت از پخش برنامه فرداشب صحبت نمی‌کنند. یکی از عوامل برنامه که نمی‌خواست نامش فاش شود، به «ایران» گفت: «هنوز که چیزی به ما مبنی بر اینکه روی آنتن نمی‌رویم، نگفته‌اند. تمام آیتم‌ها تهیه شده است.»
با مراجعه به سایت شبکه 3 سیما و جدول پخش برنامه‌ها هم نمی‌توان با قطعیت خبر از پخش یا پخش نشدن این برنامه در دوشنبه شب پیش رو داد. به این دلیل که آنچه قابل مشاهده است، جدول پخش برنامه‌ها تا 5:58 دقیقه صبح با برنامه‌ای به نام «موسیقی و تصویر» است و برنامه‌های بعد از آن تا زمان تنظیم این گزارش، روی جدول پخش برنامه‌های شبکه 3 نیامده است.
در این میان، روابط‌ عمومی شبکه سه سیما اعلام کرده است که به دلیل پخش مستقیم مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جهان که از ساعت ۲۰:۳۰ روانه آنتن می‌شود، مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» امشب پخش نمی‌شود. ضمن اینکه دوشنبه ۳۰ مهر نیز به علت پخش ادامه مسابقات قهرمانی کشتی که از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود، این مجموعه بعد از اخبار شبانگاهی، ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد. همچنین بنابر گزارش ایسنا، شبکه سه سیما پخش برنامه 90 را دوشنبه از سر می‌گیرد.
این اتفاق در حالی می‌افتد که در زمان‌های ضروری که کنداکتور شبکه سه فشرده‌تر می‌شد، سریال شبانه حذف و به جای آن 90 در زمان معمول خود روی آنتن می‌رفت اما پخش دلدادگان پس از مسابقات کشتی، نشان دهنده آن است که برنامه‌های دیگر برای مدیران شبکه 3 اولویت بیشتری نسبت به برنامه 90 دارند. 
حالا هم با توجه به برگزاری بازی دوستانه تیم ملی برابر بولیوی در روز سه‌شنبه گذشته و پس از آن برگزاری بازی‌های لیگ برتر، جام حذفی و پرداختن به بازی پرسپولیس و السد که سه‌شنبه برگزار می‌شود، به نظر می‌رسد که این برنامه هم روال معمول خود را طی خواهد کرد و به مرور اتفاقات رخ داده در فوتبال ایران خواهد پرداخت. هر چند که اختلاف‌ها میان علی فروغی، مدیر شبکه 3 و عادل نیز همچنان وجود دارد و باید دید در آینده چه شرایطی برای پخش این برنامه پرطرفدار وجود خواهد
 داشت.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6905/26/486829/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر