سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید
تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

■  پیاده روسازی اولویت شهرداری باشد / اصغر عابدی: از شهردار جدید تهران درخواست داریم که موضوع پیاده‌روسازی را محوریت قرار دهند. برای مثال خیابان 
17 شهریور حد فاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان شهدا با سنگفرش تبدیل به پیاده رو شد ولی متأسفانه با گذشت یک سال قسمتی از این پیاده رو حذف و مجدداً به سواره رو تغییر پیدا کرد. خواهشمندیم این طرح در سایر مناطق تهران جهت تشویق مردم به پیاده روی اجرا شود.
■  پاسخگو نبودن مؤسسه کاسپین نسبت به سپرده گذار / زهرا کریمی: پدر اینجانب مدت 5 سال است که در مؤسسه بدرالطوس که بعدها به مؤسسه کاسپین تغییر نام داد سپرده گذاری کردند و نه تنها هیچ سودی به ما نمی‌دهند بلکه هر بار هم  که بابت دریافت پول خود به شعبه سنوات مشهد مراجعه می‌کنیم در پاسخ می‌گویند فعلاً پول نداریم و دولت به حساب مؤسسه پولی واریز نکرده است. به شعبه مرکزی مراجعه می‌کنیم پاسخ قانع‌کننده‌ای به ما نمی‌دهند و از پرداخت پول خودداری می‌کنند. الان مادر اینجانب بیمار است و پول جهت جراحی ایشان نداریم. از مسئولان درخواست پیگیری دارم.
■  چرا سبد کالا به ما پیک موتوری‌ها تعلق نمی‌گیرد؟ / آقای سلطانی: اخیراً دولت اعلام کرده که قرار است به افرادی که درآمد آنها زیر 3 میلیون تومان است سبد کالا یا بسته حمایتی پرداخت شود. سؤال من از دولت این است: پس تکلیف اینجانب و امثال اینجانب که هیچ گونه شغل ثابت و بیمه نداریم چیست؟ چرا این سبد به ما تعلق نمی‌گیرد؟ ما که فقط از طریق پیک موتوری خرج زندگی را با هزار زحمت تأمین می‌کنیم تکلیف‌مان چیست؟
■  تبدیل فضای پارک به ساختمان اداری / آقای نوروزی: شهرداری قزوین 200 متر از فضای پارک محلی واقع در شهرک شهید رجایی را تبدیل به ساختمان اداری کرده و هرچه هم اهالی منطقه اعتراض می‌کنند هیچ نتیجه‌ای نداشته است.
■  عدم کمک به معلول از سوی کارمندان بانک / خانم کاظمی: اینجانب معلول حرکتی هستم و با ویلچر برقی تردد می‌کنم. چهارشنبه 30 آبان به بانک ملی شعبه نازی آباد جهت انجام کار بانکی مراجعه کردم ولی با توجه به شرایط جسمی‌ام هیچ یک از کارکنان بانک حاضر به کمک به اینجانب جهت انجام کار بانکی نشدند. این در حالی بود که مراجعین به بانک حاضر به کمک بودند اما کارمندان دریغ کردند.
■  درخواست کمک به زندانیان مالی / یک مخاطب: برادر اینجانب به‌نام حسین حسین خانی مدت 9 سال است که به علت بدهی در زندان است و هیچ گونه حامی مالی که بتوان به او کمک کرد ندارد. تمام جوانی او در زندان در حال تباه شدن است. از خیرین و مردم دلسوز کشور درخواست دارم به برادرم کمک کنند تا وی به آغوش خانواده برگردد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6941/1/492324/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر