رسیدن به تناسب اندام با آیینه هوشمند
یک شرکت کره‌ای آیینه هوشمندی را طراحی و ساخته است که کاربران با قرارگیری در مقابل آن در کلاس‌های تناسب اندام به‌صورت آنلاین شرکت کرده و با نظارت بر فرم بدن خود، وضعیت تناسب اندام خود را به‌صورت دوره‌ای رصد می‌کنند.
به گزارش «ایران آنلاین»، این فناوری با وجود نسخه‌های پیشین آیینه‌های هوشمند که محدود به صنایع مد و زیبایی بود، روندی متفاوت در پیش گرفته و حفظ تناسب اندام را در کاربران مدیریت می‌کند. کاربران از طریق نمایشگر Mirror Fit، ورزش موردنظر خود را انتخاب کرده و ورزش‌های قدرتی از جمله بوکسینگ، پیلاتس و حتی یوگا را در خانه و به‌صورت آنلاین آموزش می‌بینند. این آیینه شرایط حضور در کلاس‌های آمادگی جسمانی را نیز فراهم کرده و تمرین‌ها را تا مرحله نهایی و از راه دور مدیریت می‌کند.
بزرگ‌ترین مزیت این آیینه قرارگیری کاربر در مقابل آن و رصد لحظه به لحظه تمامی تمرین‌ها است. این سیستم تمامی تمرین‌های دوره‌ای کاربر را ضبط کرده و در اختیار وی قرار می‌دهد.
کاربران در عین حال قادرند تمرین‌های خود را با اتصال به دستگاه‌های دیگری همچون ساعت هوشمند رصد کرده و آمار شخصی خود را ثبت کنند. این آمار قابل ارسال به مربیان با تجربه بوده و کاربران می‌توانند با دریافت نتایج آن بر وضعیت تناسب اندام خود نظارت دقیق تری داشته باشند.
شرکت کره‌ای Allblanc اعلام کرده است این پلتفرم تناسب اندام در سال‌جاری برای اولین بار در بازارهای کره در دسترس عموم قرار گرفته و سپس در بازارهای امریکای شمالی و اروپا تزریق خواهد شد.آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6971/6/496910/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر