دموکرات‌ها با رموز موفقیت در توئیتر آشنا می‌شوند
«الکساندرا اوکازیو» جوان‌ترین نماینده کنگره امریکا قصد دارد به همکارانش تأثیر شبکه‌های اجتماعی و بویژه توئیتر را در موفقیت آموزش دهد. به‌گزارش انتخاب، دموکرات‌ها قصد دارند بازی شبکه‌های اجتماعی را به نفع خود تغییر دهند و برای این کار چه معلمی بهتر از «الکساندرا اوکازیو» نماینده دموکرات‌ها.
گزارش‌ها حکایت از این دارد که این موضوع به حدی برای دموکرات‌ها مهم است که «اوکازیو» در جلسه‌ای مشترک با «جیم هیمز» نماینده دیگر دموکرات‌ها تلاش می‌کنند مؤثرترین راه‌ها برای حضور در فضای دیجیتال و جذب عضو در توئیتر را بررسی کنند.
«الکساندرا اوکازیو» 29ساله در حال حاضر دارای 2.43 میلیون دنبال‌کننده توئیتری و 1.8 میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام است و این تعداد از لحظه حضور در کنگره در حال افزایش است. «هیمز» 52 ساله نیز نزدیک به 77هزار و 900 فالووردر توئیتر دارد و اغلب آنها را افرادی تشکیل می‌دهند که معتقدند افکار هیمز نسبت به همسالانش جوان‌تر است.  هیمز اعتقاد دارد: مردم تشنه اطلاعات هستند و بیشتر، اطلاعات را از فضای مجازی دریافت می‌کنند. 
بسیاری از مردم فکر می‌کنند که سیاستمداران اقداماتی خطرناک انجام می‌دهند پس چرا سعی نکنیم از طریق فضای مجازی به آنان نشان دهیم همیشه همه چیز منفی نیست. 
توئیتر نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده که منابع خود را در اختیار سیاستمداران تمام گروه‌ها و احزاب قرار خواهد داد و یک سخنگوی توئیتر را در این خصوص قرار می‌دهد. سخنگوی توئیتر در قالب یک توئیت نوشت: «ما به طور منظم آموزش های خود را با کارکنان کنگره و اعضای کنگره در هر دو طرف ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که قانونگذاران می توانند توانایی توئیتر را برای تقویت پیامهای خود و ارتباط مستقیم با مردم در اختیار داشته باشند.»

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6978/17/498012/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر