حال عبدی خوب است
ماجرا از یک عکس شروع شد. تصویراکبرعبدی در بخش اورژانس بیمارستان آمل که در این یکی دو روز در فضای مجازی منتشر و دست به دست شده، خیلی‌ها را نگران حال این بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون کرد. 
ساعاتی از بازنشر این عکس در فضای مجازی نگذشته بود که صحبت‌های حسین قناعت، خیال علاقه‌مندان این بازیگر محبوب را راحت کرد: «خوشبختانه هیچ مشکل خاصی نبوده و ایشان فقط ویزیت شدند، بعد از ویزیت مرخص شدند و الان در مسیر صحنه هستند تا ادامه کار را با ایشان بگیریم». 
اکبر عبدی که این روزها در سریال «شش قهرمان و نصفی» به کارگردانی حسین قناعت در آمل مشغول به کار است حوالی ساعت 6 بامداد (سه‌شنبه دوم بهمن ماه) به‌دلیل تعریق شدید و افزایش فشار خون، راهی بیمارستان می‌شود و چون پیش از این سابقه دیابت و پیوند کلیه داشته برای اقدامات کامل درمانی ساعاتی در بیمارستان تحت نظر قرار می‌گیرد. آن‌طور که حسین قناعت به ایسنا خبر داده حتی بعد از انجام آزمایش های تکمیلی جلوی دوربین این سریال حاضر می‌شود. حسین قناعت با اطمینان از بهبود حال عبدی، این گلایه را هم مطرح کرده که عکس گرفتن از حضور این بازیگر در اورژانس و بازنشر آن در فضای مجازی چه تبعات نگران‌کننده‌ای داشته است: «فردی ایشان را در بیمارستان دیده و از او عکس گرفته و این عکس را پخش کرده است. این مسأله بی‌اخلاقی برخی کاربران فضای مجازی است که گوشی دست خود می‌گیرند و خبری را به اشتباه منتشر می‌کنند. متأسفانه هیچ امنیتی برای بازیگران وجود ندارد. با پخش این عکس ۲۰ نفر از صبح به من زنگ زدند، در حالی که ما سر فیلمبرداری سریال «شش قهرمان و نصفی بودیم.»

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6982/8/498724/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر