وقتی علی دایی را می‌زنند چه انتظاری دارید کی‌روش را نزنند؟

آزمون: حمایت سلبریتی‌ها یعنی تلاش‌هایم دیده شد
سردار آزمون در بازی مقابل عمان بارها مدافعان حریف را آزار داد و در یکی دو صحنه هم فرصت‌های خوبی برای گلزنی نصیبش شد اما شانس با او یار نبود. واکنش او به موقعیت‌هایی که از دست داد، چنین است:« بله فرصت‌هایی را از دست دادم اما اگر قرار باشد همه موقعیت‌ها را به گل تبدیل کنم الان در روسیه فوتبال بازی نمی‌کردم بلکه باید در یک تیم معتبر اروپایی توپ می‌زدم.» این مهاجم تیم ملی درباره بازی با چین که مارچلو لیپی سرمربی‌اش است، به فارس گفت:«صد در صد آنها تیمی قوی دارند. لیپی مربی بزرگی است و وقتی یک مربی بزرگ بالای سر تیم باشد، اثرش را می گذارد درست مثل تیم خودمان که یک مربی بزرگ و کاربلد را در اختیار داریم. امیدوارم  بتوانیم بهترین نتیجه را از بازی آینده بگیریم.» سردار درباره اینکه به نظر می رسد انتقاداتی که بعد از جام جهانی از او شد، رفتارش را تغییر داده و پخته تر و سر به زیرتر شده، چنین واکنشی داشت:«من می خواستم ثابت کنم آن انتقادها الکی بود. واقعاً من چه کار کرده بودم که از من انتقاد می شد؟ آیا دروازه خالی گل نکردم؟ فقط در بازی با مراکش یک فرصت تک به تک را به بدن گلر حریف زدم اما ما بازی را بردیم. کلی در آن بازی‌ها دوندگی داشتم. البته من همه چیز را می دانم و متوجه می شوم از کجا خط می گیرند! همه می دانند که من چقدر تلاش می کنم و همین برایم کافی است. بزرگان فوتبال ایران هم از من حمایت کردند. خیلی از سلبریتی ها، بازیگران و فوتبالیست‌ها و خود آقای کی روش از من حمایت کردند و این نشان می دهد خیلی‌ها من را می‌بینند و تلاشم را نادیده نگرفته‌اند و من هم تنها نیستم. وقتی که انتقاد بی دلیل و الکی صورت می گیرد، باید نشان بدهم که برخی حرف‌ها درست نیست.»
آزمون درباره اینکه فکر می‌کند تیم ملی پتانسیل شکست دادن چین در مرحله بعد را دارد، چنین پاسخ داد:« الان همه تمرکزمان را روی بازی با چین گذاشته‌ایم؛ البته تا به الان هم سعی کردیم بازی به بازی پیش برویم. البته خیلی انتقاد می‌شود که کاملاً طبیعی است. واقعیت این است که خیلی‌ها دوست دارند ما پیروز نشویم و شکست بخوریم. ما به آنها فکر نمی‌کنیم. ما برای کسانی بازی می‌کنیم که جانانه ایران را دوست دارند. در این شرایط بد، ما با پیروزی می‌توانیم مردم را خوشحال کنیم. حیف است که مردم را خوشحال نکنیم. مردم ما واقعاً لیاقت خوشحالی را دارند. در این شرایط  کسانی هستند که برای ما با جان و دل دعا می‌کنند و ما هم برای آنها بازی می‌کنیم.»
در روزهای گذشته صحبت‌هایی مبنی بر جدایی کی‌روش از تیم ملی مطرح شد و اینکه فدراسیون کلمبیا مذاکراتی با او داشته. سردار در این باره در مصاحبه‌ای دیگر به ایسنا گفت:«هر بازیکن و هر مربی‌ای پیشنهادات خود را دارد. البته من کی‌روش را می‌شناسم. او زمانی که با تیمی مثل ایران قرارداد دارد با جان و دل برای آن تیم تلاش می‌کند چراکه به قرارداد خود متعهد است. کی‌روش همیشه حرف حق می‌زند چون دوست دارد تیم ملی فوتبال ایران همیشه بهترین باشد. الان هم مطمئنم همه حواسش به تیم ملی است. متأسفانه در فوتبال ایران اینگونه است که اگر کسی به جایی برسد و موفقیتی به دست بیاورد، برخی سعی می کنند او را زمین بزنند. ما بزرگ‌تر از علی دایی در فوتبال آسیا داریم؟ نداریم. اما او را هم زدند . وقتی علی دایی را می‌زنند چه انتظاری دارید کی‌روش را نزنند؟ قطعاً برخی هم سعی می‌کنند من و مهدی طارمی و علی‌رضا جهانبخش را بزنند. اگر نزنند که نمی‌شود! البته در این میان کسانی هم بودند که حمایت کردند. حمایتی که برای ما دلگرمی بود و انرژی ما را بیشتر می‌کرد.»


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6982/23/498737/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر