سفر به ایتالیا با مهر جعلی سفارت
گروه حوادث/  مدیر عامل آژانس هواپیمایی با جعل مهر سفارت ایتالیا برای متقاضیان سفر به این کشور مدارک جعلی تهیه می‌کرد.
چندی پیش مردی با پلیس تماس گرفت و گفت: من سازنده مهر هستم و در محدوده خیابان گلبرگ مغازه دارم امروز مردی ناشناس به مغازه‌ام آمد و بدون ارائه مدارک، متقاضی ساخت مهر یکی از ارگان‌های دولتی شد. بلافاصله تیمی از مأموران آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند و این مشتری ناشناس را هنگام تحویل مهر دستگیر کردند.
پس از انتقال وی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی در بازجویی و تحقیقات مشخص شد که متهم مدیر عامل یک آژانس هواپیمایی در محدوده الهیه است که با همکاری مدیر یک آژانس هواپیمایی در صادقیه، نواقص مدارک متقاضیان مسافرت به ایتالیا را جعل و به سفارت ارسال می‌کنند.
سرهنگ نثاری - رئیس پایگاه چهارم آگاهی در تشریح این خبر گفت: با دستگیری متهم دوم در مخفیگاهش، تحقیقات پلیسی وارد مرحله بعدی و مشخص شد که این ۲ متهم اوراق و سربرگ‌های جعلی را به ازای پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از مردی جوان تهیه و پس از مهر کردن این اوراق، مدارک مسافران ایتالیا را تکمیل می‌کنند که بلافاصله متهم سوم نیز دستگیر شد.در مخفیگاه متهمان تعدادی سربرگ مربوط به سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیر دولتی کشف شد و هر ۳ متهم ضمن اقرار به جرم ارتکابی، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6985/19/499214/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر