سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید
تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213


جوابیــه
به: سردبیر محترم روزنامه ایران
موضوع: پاسخ به مطلب روزنامه ایران، مورخ 8/11/97 صفحه یک با عنوان: شیشه‌های واگن‌های متروی تهران- کرج کثیف است
سلام علیکم
احتراماً خواهشمند است درخصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، دوشنبه مورخ 8/11/1397 صفحه یک با‌عنوان: شیشه‌های واگن‌های متروی تهران- کرج کثیف است، پاسخ زیر در همان صفحه به چاپ برسد:
با سلام، احتراماً ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی، به‌اطلاع می‌رساند شیشه‌های قطارهای خط 5 متروی تهران و حومه دوجداره بوده و به‌دلیل نفوذ بخار آب به میان دو جداره، شیشه‌ها کمی کدر به نظر می‌رسند که در حال حاضر این موضوع از طرف واحدهای مهندسی و نظارت تحت بررسی و اقدام اصلاحی قرار دارد.
محسن محمدیان
مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل


نظــــــــر مـــــردم

ë درخواست یک هموطن/ حسین رودکی جانباز 25درصد: 5 سال درگیر کارهای اداری پرونده جانبازی ام در منطقه 15 هستم. از 14 سالگی در جبهه بودم. به خدا شرمنده خانواده هستم. مادرم باید کار کند تا من بتوانم لقمه نانی بخورم. به خدا زندگی‌ام در حال از هم پاشیده شدن است. دیگر خسته شده‌ام. از مسئولان درخواست دارم به مشکلات ما رسیدگی کنند.
ë عدم پرداخت سود سهام عدالت/ یک شهروند: 12 سال است برگه سهام عدالت دارم. فقط 58 هزار تومان به ما سود پرداخت کرده‌اند. قرار بود هر ماهه سود سهام به ما پرداخت کنند. چرا هیچ‌کس وعده‌های داده شده را عملی نمی‌کند؟
ë درخواست کمک یک هموطن/ محمد مرادی: دچار بیماری ریوی حاد هستم که باید اسفندماه سال گذشته مورد عمل جراحی قرار می‌گرفتم ولی متأسفانه به‌علت وضعیت بد مالی تا به‌حال قادر به تأمین هزینه بیمارستان و عمل نشدم لذا از مردم عزیز و خیر درخواست کمک دارم.آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6995/1/500788/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر