پیشنهاد احترام برومند به تلویزیون راستی و صداقت است
احترام برومند که این روزها برنامه «رادیو شب» را در شبکه شما اجرا می‌کند، درباره فضای این روزهای تلویزیون می‌گوید و اینکه «اگر پیشنهاد خوبی برای بازی در مجموعه تلویزیونی به او شود آن را رد نمی‌کند»: «برخی برنامه‌ها را که در تلویزیون نگاه می‌کنم برایم امیدوار‌کننده است، اما برخی برنامه‌ها هم به نظرم یکسویه و کمی توأم با بی‌انصافی است؛ به‌عنوان مثال در رپرتاژهایی که از مردم می‌گیرند گاهی اوقات این رپرتاژها با واقعیت همخوانی ندارد. پیشنهاد من به تلویزیون راستی و صداقت است. اگر نقشی هم پیشنهاد شود و خوشم بیاید حتماً آن را می‌پذیرم.»
 برومند در ادامه تصریح کرد: «اگر برنامه‌ای را ببینم که صداقت داشته باشد حتماً آن را دنبال خواهم کرد. فکر می‌کنم تلویزیون باید به مسائل اخلاقی جوانان و همچنین محیط زیست توجه بیشتری داشته باشد.»
این هنرمند در خصوص اجرایش در برنامه رادیو شب که این روزها منصور ضابطیان به اتفاق محمد صوفی به روی آنتن برده‌اند، می‌گوید:«به طور مداوم هر سه‌شنبه آیتم چند دقیقه‌ای را به همراه آقای فروتن اجرا می‌کنیم. این آیتم مرتبط به حوزه اجتماعی و خانوادگی و در واقع مثل قصه است؛ البته آن را روایت نمی‌کنیم و راجع به مسائلی است که در خانواده و به زوج‌هایی که پا به سن می‌گذارند و مسائلی که پیدا می‌کنند می‌پردازد و ما آن را بازی می‌کنیم. نویسنده این آیتم خانم شرمین نادری است که نوشته‌های‌شان بسیار خوب است.»
برومند همسر مرحوم داوود رشیدی فعالیت هنری‌اش را از سال 46 با برنامه کودک در تلویزیون آغاز کرد و 11 سال در حوزه کودک کار کرد. او در فیلم‌هایی چون «دیشب باباتو دیدم آیدا»، «فروشنده»، «قشنگ و فرنگ» بازی کرده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6996/8/500838/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر