قتل تکان‌دهنده کودک شیعه در مدینهقتل کودکی در یکی از مناطق شهر مدینه منوره در غرب عربستان سعودی، خشم اهالی این شهر و کاربران فضای مجازی در عربستان سعودی را برانگیخته‌است.
به گزارش اسپوتنیک، به نقل از رسانه‌های عربستان، «زکریا بدر علی الجابر»، شهروند سعودی 40 ساله مادری را به همراه فرزند 6 ساله‌اش به مقصد مرقد پیامبر اکرم سوار موتور کرایه‌ای خود می‌کند اما وقتی صدای فرستادن صلوات این مادر را می‌شنود، متوجه می‌شود وی شیعه است. او بلافاصله موتور خود را نگه می‌دارد و با شکستن شیشه یکی از مغازه‌ها با استفاده از تکه‌ای شیشه گلوی کودک 6 ساله را در مقابل چشمان مادرش می‌برد.
به گفته شاهدان مادر که بیماری قلبی داشته، به حالت کما رفته و به بیمارستان منتقل می‌شود و نیروهای امنیتی زکریا بدر علی الجابر را بلافاصله دستگیر کرده و او را برای انجام تحقیقات و بازجویی به زندان منتقل کرده‌اند.
اکنون با وجود گذشت یک هفته از قتل مزبور، کاربران شبکه‌های اجتماعی همچنان با انتشار مطالبی نسبت به این جنایت واکنش نشان داده‌اند، یک کاربر توئیتر در این خصوص نوشته است: آیا قاتل نمی‌داند که مدینه حرم است و هر کس در آن بی‌حرمتی کند مستحق نفرین خداوند خواهد بود، آیا پیامبر به بریدن گلوی یک طفل 6 ساله راضی است؟ تحلیلگران معتقدند با اینکه همچنان پرونده قتل خاشقچی مورد توجه رسانه‌ها در جهان است قتل فجیع این کودک
6 ساله اهمیت کمتری نسبت به پرونده قتل خاشقچی ندارد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/6996/22/500850/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر