دو خط خـــبر
‌ جمعی از دوستداران طبیعت برای پاک نگه داشتن محیط زیست و فرهنگسازی برای شهروندان، فیلترهای سیگار(الیافی که نوعی پلیمرغیرقابل تجزیه و سمی است) را از بوستان «گلستان» نوشیروانی بابل جمع‌آوری کردند.
‌ «حمید رضا مهدوی مقدم»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: جشنواره منطقه‌ای خاتون خورشید با شرکت هفت گروه در این شهرستان برگزار شد.
‌ یازدهمین نمایشگاه شیرینی وشکلات، سوغات و تزئینات سفره هفت سین از 29 بهمن در همدان برپا شده است.
‌ «حامد فرضی»، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: 10هزارهکتار از عرصه‌های بیابانی این استان از سال 93 تاکنون با ردیف اعتباری تخصیص یافته برای پروژه‌های بیابانزدایی درختکاری شده است.
‌ دو گورستان متعلق به اواخر حکومت اشکانیان و عصر ساسانیان در منطقه «ششتمد» از توابع شهرستان سبزوار کشف شد.
‌ «سیدعلی کارآموز»، مدیر آموزش و پرورش مهریز در استان یزد اظهار داشت: 110 کلاس درس در 11 واحد آموزشی مناطق شهری و روستایی این شهرستان برای پذیرش و اسکان مسافران نوروز سال 98 پیش‌بینی شده است.
‌ «علیرضا آشفته» معاون اداری مالی جهاد کشاورزی مشهد گفت: ذخیره‌سازی میوه شب عید در این شهر بویژه سیب و پرتقال به اندازه کافی صورت گرفته است.
‌ «مسعود مهدی‌زاده مقدم» مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی اعلام کرد: از ابتدای امسال 47 طرح عمرانی با هزینه 185 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسید.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7006/20/502340/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر